Wpis z mikrobloga

Co ta #wersow jest odklejona od rzeczywistości to ja nie mam pytań. Na filmiku u murcix z robienia sushi różowa myślał że Marta wydała z 1k na składniki. W jakim była szoku że zapłaciła tylko 180, bo ona tyle wydaje na zestaw w restauracji więc myślał że składniki dużo droższe xD
#friz
  • 27
  • Odpowiedz
@davv94: Też na to zwróciłam uwagę, odrealniona jest. Poza tym mam wrażenie, że Nowciax powstrzymywał się od komentarza na temat tej wypowiedzi xd i generalnie mam takie wrażenie, że ona go tak troche może czasami irytuje i swobodniej się czuje przy Marcie. A Wy co na ten temat myślicie?
  • Odpowiedz
@Fionka_9999: odpaliłem sobie i musze wam powiedzieć że ta laska umie się ubrać to czarne coś na białej bluzie wygląda mega wieśniacko XD Na temat ich rozów nie ma co dyskutować, bo to już inny lvl #!$%@?, śmieszni idole
  • Odpowiedz
@Fionka_9999: ja mysle ze ona wszystkich wkurza, nawet Friza xd ale ja kazdy musi tolerowac bo jest dziewczyna Friza no i potrafi byc mila i dobra dla innych ale glupota poraza czesto i by cos dowalili xd
  • Odpowiedz
@kub54: to tym bardziej powinna wiedzieć, skoro składniki kosztowały by restaurację 1k a ona płaci za sushi 180 to co restauracja dopłaca do interesu. Po prostu wychodzi na to że znowu nie przemyślał co powie i walnęła głupotę.
  • Odpowiedz
@davv94: ja myślałem że to content dla gimbazy, ale ostatnio się dowiedziałem że ogląda ich 7 letnia córka znajomej i u niej dzieci w klasie :P
  • Odpowiedz
@kub54: content z gatanku "wielki chowany w domu/w nocy/parku/salonie gier", łazienka pełna kulek , samochód w piłkach, trampolina pełna kulek, strasze dziewczyne, strasze domowników, rzucam balonami z wodą, zle odpowiesz dostajesz balonem z wodą, wielka wojna na balony w dyngusa. To kontent idealnie skrojny dzieci w każdej grupie wiekowek.
  • Odpowiedz
@rysownik: długi temat, chata jest wynajmowana przez jej chłopaka friza który też jest youtuberem, ona również jest influencerka ma nawet sklep ze swoimi ubraniami.
  • Odpowiedz