Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@text: już to widzę #!$%@? setny raz na wykopie i do tej pory nie chcę odpalać tej wypowiedzi, bo mam syf w pokoju i nie chcę się #!$%@?ć jak będę próbował to rozchodzić, więc skomentuję to prostym

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@cytmirka:
Trochę bajt, a trochę nie, bo wszsytko to się domagały w zasadzie. Może nieco przejaskrawione, ale jednak.
1) krótszy dzień pracy = chcą
https://streamable.com/2ysmqk
2) 70% pensji - tutaj kiedyś chciały (lub nada chcą) by dostawały kasę za siedzenie z dziećmi, z tego co pamiętał to chciały wiećej, niż wynosi minimalna, więc moje 70% nawiązuje do tego,
3) wiek emerytalny różny, chcą utrzymania
4) parytety - chcą, w dodatku są
ale żaden z jej postulatów nie jest wymieniony na twoim obrazku.

@RozowyPaskud:
Ja nie nawiązuję tylko do niej, ale do feministek.
I jak to żaden postulat u niej nie padł?
A krótszy dzień pracy ZA TE SAMĄ PŁACĘ TO CO?
O parytetach też było.
Mam przesłychać też całe te 1,5h bagno, gdzie prowadzący unikał trudnych pytań niestety.
#!$%@? o rosnących oczekiwaniach względem kobiet .... a to przecież one wprowadzają XDD
W
@RozowyPaskud:
Jak masz IQ kamienia i nie rozrózniasz szyderstwa to problem słabych genów. Inna spraw, że dobrze wiesz, że ona i jej koleżanki mają dokładnie takie poglądy BO GDZIE CO DO ZASADY nie mam racji?
Czy domagają się zrównania wieku emerytalnego?
Czy domagają się by dzieci były przyznawane przy rozwodach 50/50 zamiast 90/10?
Wiec nie #!$%@? lewacki nieudaczniku.
@text: Nie widzę powodu dlaczego by miały walczyć o wymienione przez Ciebie postulaty. Ale i tak tu zakończę tę dyskusję, bo sprowadzasz ją do poziomu niiziutkiego i nie widzę jej sensu w tym wypadku
Akurat o tym była mowa, reszta to kłamstwo, ykhmm koloryzowanie

@RozowyPaskud:
Dlaczego kłamiesz? Uważasz, że to nie są postulaty feministyczne?
Przecież ona #!$%@? jeszcze większe głupoty, jej się marzą zasiłki dla osób, które nawet nie zaczęły pracy XD
https://twitter.com/SamnajT/status/1331568887872303114
A sama znana jest głównie z tego, że poszła 1 raz do pracy, gdzie wytrzymała chyba pół dnia i już wyrobiła sobie opinie o całym rynku pracy i jest teraz ekspertem XDD