Wpis z mikrobloga

hehe ale ale przeciez komunis nie zakłada tworzenia gułagów i masowych zbrodni prawagu.

Naprawdę nie trzeba mieć IQ > 150 żeby zrozumieć, że masowe zbrodnie, terror i ograniczenie wolności są naturalnym rezultatem ciągu przyczynowo skutkowego próby wprowadzenia komunizmu/socjalizmu. Ja rozumiem gdyby ktoś na początku 20 wieku łudził się, że może uda się wprowadzić idee komunizmu w życie i nie skończy to się krwawym reżimem, ale w 2020 gdzie historia wielokrotnie pokazała, że za każdym razem kończy się to tak samo no to trzeba już mieć coś nie tak pod kopułą. No ale jak wytkniesz to takiemu lewakowi to ci powie, że albo te zbrodnie to wymysł kapitalistów albo, że to nie był prawdziwy socjalizm/komunizm xD


#antykapitalizm #bekzalewactwa
tallman - > hehe ale ale przeciez komunis nie zakłada tworzenia gułagów i masowych zb...
  • 90
  • Odpowiedz
@Gaku745: Po prostu przykład który potwierdza moją tezę. Możesz śmiało podać mi kontrprzykład chyba że nie masz, postawiłem hipotezę co się z taką firmą stanie i pokazuje Ci przykład który ją potwierdza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tallman: ja jestem anarchokapitalista ale

Naprawdę nie trzeba mieć IQ > 150 żeby zrozumieć,


to nie jest argument a zwykle #!$%@?. No i znam różnice między anarchistami a tym co się #!$%@? w ChRL czy ZSRR. Pierwotnie komunizm był anarchistyczny i do niego odwołują się głównie współcześni komuniści. Przypomnę równiez że ich wywalono z Kominternu i prześladowano.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JimNH777 no i co w związku z tym? Ja mówię tu o ludziach którzy wierzą, że da się przejść z etapu realnego socjalizmu jaki był w ZSRR czy ChRL do komunizmu jak to Marx zakładał. Czy nie trzeba być idiotą żeby wierzyć że jest to możliwe i że państwo ot tak zrzeknie się władzy zamiast zrobić tego co po każdej rewolucji?
  • Odpowiedz
@tallman: a ja mówię że post "haha trzeba być idiota by wierzyć w komunizm. Zaorane lewaku" nie wnosi nic do dyskusji. To jak nasranie na szachownicę i ogłoszenie się zwycięzca
  • Odpowiedz
@Gaku745: Kontynuujesz tradycje rodzinne? Czy jeszcze jesteś z tego cudownego ustroju? Szkoda że na tym portalu, nie można uczciwie powiedzieć co się myśli, bo bym "ci" powiedział, obyś zaznał tego samego, zapłata w rublach i spirytusie.
  • Odpowiedz