Wpis z mikrobloga

@ChelseaDagger: są do tego stopnia że podmieniam pliki z intrami na 0.1 sekundowe puste. Choćby Valhalla. Ostrzeżenie o epilepsji 30s, "wiele kultur zrobiło tą grę" 30s + loga wszystkich świętych z Ryzenem na czele. Prawie jak reklamy przed filmem w kinie. Mam Nvme ('potężne' :) gra ładuje się bez tego do menu w 15s.
No i oczywiście każda zmiana w opcjach -> restart więc się tego trochę naoglądasz.
@keton22: tutaj też śmiechłem, ale zdecydowanie więcej razy byłem zażenowany tekstami (np. podczas "zawodów" picia), których odbiorcą miał być prawdopodobnie amerykański 13-latek.
Irytujące jest też to, że praktycznie chyba wszystko jest copy-pastem. Ten sam domek z zablokowanymi drzwiami występuje w kilku wariantach pierdyliard razy. Nawet amfitatry jakby te same. Do tego powtarzalna rozgrywka - kilka mniejszych potyczek, aby na końcu zdobyć fort.
Ponadto tekstury wyglądają jakby hurtowo zaimportowali z poprzednich części,
są do tego stopnia że podmieniam pliki z intrami na 0.1 sekundowe puste.


@keton22: Mass Effect 1 albo 2 miał ten problem. Mimo że gra dawno się załadowała, trzeba było odczekać na przejście filmiku z loadingu, na szczęście podmianka naprawiała problem.