Wpis z mikrobloga

Cześć, mam możliwość zakupu kawalerki w kamienicy. Kuchnia, jeden pokój, niezależna kuchnia i korytarz. Martwi mnie ogrzewanie gazowe (piecyk). Kamienica widać gołym okiem ze nie jest ocieplona a na klatce schodowej jest mróz gorszy niż na dworze xd jak w praktyce wyglądają koszty w okresie zimowym? Tak ze 100 zł czy tak ze 500? #nieruchomosci #mieszkanie #kamienica #wynajem #ogrzewanie #studia
  • 8
@vivanat nie pchaj się w takie gówno. Na studiach przerabiałem takie mieszkanie. Zimno, grzyby i rachunki kosmiczne. Właściciel spisywał licznik prądu co miesiąc żebyśmy się nie wystraszyli koszty za 2 miesiące. Na szczęście to nawet nie był cały rok tylko 8 miesięcy. W zimie nawet wykąpać się był problem , wszystko parowało, żarówki strzelały jedna za drugą.
@vivanat opłaty to opłata za wynajem, gaz do kuchenki i grzejników, woda i prąd. Tylko na gaz i prąd szło sporo. Naprawdę nie polecam mieszkania w nieogrzewanej kamienicy. Mimo iż sporo grzaliśmy to i tak było zimno, na noc trzeba było wyłączać bo strach. Już nie wspomnę o nagminnym bólu głowy.