Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanko natury technicznej o #tinder. Jak to dokładnie jest z odświeżaniem lokalizacji kiedy ktoś się przemieszcza? Lokalizacja jest uaktualniana tylko wtedy kiedy aplikacja jest włączona, czy niekoniecznie?
Od jakiegoś czasu spotykam się z laską poznaną na tinderze i czasem wchodzę na tę apkę, żeby zobaczyć jaka jest między nami odległość. No i po tej odległości wnioskuję, że jej lokalizacja się co chwilę zmienia, więc stąd moje powyższe pytanie. Czy to na 100% oznacza, że cały czas wchodzi na tindera i szuka bolca, czy mogę się jednak łudzić, że lokalizacja odświeża się nawet bez wchodzenia na tindera, a ona jest jednak w miarę porządną niewiastą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#randki #randkujzwykopem #tinder #tinderexp #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrandonTorrent: możesz się dalej łudzić ale tak naprawdę wiesz jaka jest prawda
( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tych czasach takie apki to najgorsze miejsce do poznania kogoś, przynajmniej dla faceta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrandonTorrent: powiem tak: na mordę ani sylwetkę nie mogę narzekać a mimo to przez ponad rok korzystania z tindera - z przerwami co prawda ale jednak - spośród tych wszystkich par których nawet nie liczyłem, spotkałem się łącznie z, uwaga, pięcioma dziewczynami. Jedna jakoś zapomniała wspomnieć że ma prawie 2m wzrostu pozostałe miały "troszkę" więcej masy niż na zdjęciach.
Być może to ja coś źle robię bo bywało że rozmowy się