Wpis z mikrobloga

Czy jest ktos chetny pograc w tibie? Mam 78 lvl ed na antice, planuje wrócić do gierki, ale troszkę się pozmieniało od ostatnich kilku lat. Co jakiś wracałem do gierki, ale nie studiowałem patchów, które wchodziły, tylko solo exp na jakichś wyrmach etc. Planuję w najbliższym czasie zakupić pacc, tylko najpierw chciałbym znaleźć kilku chętnych.

#tibia #antica #mmorpg #kiciochpyta
  • 25
@Blezio2: Najchętniej to szukam kompana jakiegoś EK, RP z podobnym lvlem, który ogarnia gierkę, by jakoś poprowadzić. Może się ktoś taki znajdzie. Jeśli nie to może ogarnę się sam jakoś :P
Poczekam jeszcze trochę, może ktoś się znajdzie. Szkoda mi trochę tej postaci bo w magiczny poziom zainwestowałem wcześniej(76 magiczny), a nigdy nie robiłem zapasowych 8 lvlów na innych światach. Czytałem czy jakiś nowy świat się nie otwiera, bo najchętniej to pograłbym na takim, ale niestety nie znalazłem żadnego info by mieli w planach. Zawsze wolałem serwery PVP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tobie też życzę powo.
@fabikk mam 130 ek którego nie chce mi sie za cholere solo expic. Procz tego edkiem tez grałem (300lvl) wiec cos tam mogę podpowiedzieć. Dobij parę lvli solo i mozemy skoczyc na duo jakieś. (musisz miec 86-87 lvl żebyśmy się łapali w th)
@fabikk poczytaj, ale kup za 8 zl 1kk na allegro i paca za 37 zl, potem leć na mother of scarab lair w ank (wpisz w yt i zobacz co i jak) - idealne na ten lvl. Najlepszy możliwy exp chyba. Spokojnie se dobij ten 90 lvl tam i potem cos Ci tam pomogę :p
@jadepobiegac: jak coś odpiszę na pw, jak wezmę się do grania na poważnie(tzn. myślę i tak by maksymalnie 2h na th dziennie co kilka dni przeznaczać). Postanowiłem wrócić, bo jednak nigdy nie znalazłem takiej gierki by mnie wciągnęła tak jak Tibia. Przy okazji świetnie się bawiąc rozmawiając na disco.
@fabikk spoko, ogarnij sie tam, sprawdz ten resp co poleciłem. Jak wrócisz to sie zgadamy na disco potem. Ja mam jeszcze 350+ rp i robie demon taska więc mam co robić xD ale to nudne jak cholera więc mogę czasem lognac na ek
@Trique taki jak op napisal - antica
@Daburi napisalem o najtańszym możliwym dostępnym rozwiązaniem za bagatela - 45 ziko.
Co na początek w zupełności mu wystarczy, a nie wiadomo czy będzie grać, więc nie wiem po co ma inwestowac real hajs na 2 pakiety, oszczędność rzędu 1zl może a przynajmniej nie inwestuje w gre jeśli nie chce.
Ale widzę gar jest słaby i nie zatrybiło. ¯_(ツ)_/¯
@aerox666: @jadepobiegac: @Trique: mam 6kk w banku. Oglądałem przed chwilą na yt exp dla 80+ms/ed na souleaterach i myślę czy go nie zrobić. Możesz powiedzieć czy się opłaca na takim lvl robić dostęp do tego? Gościu tam solo wyciągał nawet 600k exp/h. Wiadomo, że musiałbym poświęcić trochę czasu na te misje. Może aerox666 by się zgodził, bo samemu robić te dostępy to też męczarnia :D
@fabikk na respie który Ci podałem miałem 500k jak biegalem slabo, jak nauczylem sie biegać to nawet 700k/h
A na soulach czy tyle jest to nie wiem, pewnie da sie,nie mowie nie:) . Przeskocz jak najszybciej te levele niskie jak najniższym kosztem. Nie ma co kombinować. Szkoda życia bo to powinieneś w 2 tygodnie wbić ten 130 i zacząć grac cos bo nowe potki wjadą :)