Wpis z mikrobloga

@Cinkito: z tym, że na xboxie eaplay troche inaczej wygląda bo dochodzą gry ze wstecznej - chociażby mass effecty czy Dead Spacy. I tak wiem "stare gry XDDDDD" ale dużo osób lubi wrócić do tych tytułów tym bardziej, że teraz nowych części nie ma
  • Odpowiedz
@Yuusuke: @Bodzias1844: rozumiem, że wolicie dmuchać na zimne, bo nowa rzecz etc, ale jednak pozwolę sobie napisać - w naszych warunkach atmosferycznych, kupując nowy przedmiot, który wnosimy do domu zapakowany w paczkę i w pudełko, nie wymaga żadnego "oswajania z temperaturą". Nie mamy w mieszkaniach takiej wilgotności żeby jakiekolwiek wytrącenie wody było możliwe - no chyba, że stawiacie konsolę obok gotujących się ziemniaków przy wyłączonym okapie - ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bordomir: mi tam się czasami woda skrapla nawet na metalowej obudowie smartphona, bo gdy przyjdę z zewnątrz i położę to po chwili czuje że jest wilgotny. Używam nawilżacza powietrza bo podczas sezonu grzewczego powietrze jest bardzo suche.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 nowa konsola, będąca w pudełku i w paczce dla rozpatrywanego problemu może być traktowana jak szczelnie zamknięta gdy jest na dworze. Gdy jest w mieszkaniu, jej szczelność nie ma już znaczenia, bo powietrze w mieszkaniu jest na tyle suche, że nic się z niego nie wykropli.
  • Odpowiedz
@Bordomir: Ma, ale różnica temperatur jest na tyle duża ze wnosząc konsole która przeleżała cały dzień w temperaturze kilku stopni do pokoju który ma powiedzmy 22 stopnie, to ZAWSZE będziesz miał szanse na trochę skroplenia.

W Krakowie masz teraz 85% RH.
Nie chce mi się teraz zaglądać w wykresy, ale na pewno JEST ryzyko skroplenia
  • Odpowiedz
@Bordomir: 10-20%? xD chyba jak grzejesz na maxa i nie otwierasz wgle okien.

Dotknij czegos metalowego, jak dotkniesz i nie ,kopnie’ cię prąd to na pewno nie masz 10% rh

Aha, w pudełku konsola się nie ochładza?
  • Odpowiedz
kupując nowy przedmiot, który wnosimy do domu zapakowany w paczkę i w pudełko, nie wymaga żadnego "oswajania z temperaturą


@Bordomir: To dlatego minutę po wyciągnięciu z pudełka obudowa się cała zawilgociła (a zaznaczam, że nie mam prawie w ogóle wilgoci w domu, wręcz przeciwnie)?
  • Odpowiedz