Wpis z mikrobloga

@djtartini1: oo Ekstradycja o tak. Pierwszy i drugi sezon najwyższa półka, trzeci już trochę mniej bo tam Halski chyba jednak robił za postać trochę oddaloną od pierwszego planu na rzecz Trio i Sumara ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wydarzenia przedstawione z I i II sezonu o ile też były takie na potrzeby serialu tak wiele inspiracji pochodziło z wydarzeń z tamtych czasów, których zakończenie miało miejsce w
Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że za tym Pitbullem stoi ten sam człowiek, który zaczął masowo robić gnioty pokroju późniejszych Pitbulli, Polityki, Kobiet Mafii, Badboya itd


@prosty_banan: Bo to bardzo ogarnięty człowiek jest. Robi produkt dokładnie skrojony pod widza. Widz jest tępym debilem którego śmieszą tępe teksty i przekleństwa - czemu mu tego nie dać? Bardziej ambitne filmy mają problem, żeby na siebie zarobić bo mało osób na nie chodzi
@slodziak: Ale szok! Chwilę temu włączyłem telewizor i dosłownie pierwszą rzeczą, którą zobaczyłem, była wyżej zaprezentowana scena na Stopklatkce.

Szokiem dla mnie jest to, że kilka godzin temu widziałem Twój wpis, a teraz - zdawałoby się, że zupełnie przypadkowo - zobaczyłem tę scenę na ekranie swojego telewizora.
@slodziak: pitbull 1&2 sezon, glina dla mnie top seriale kryminalne. Chociaż większy sentyment mam do pitbulla, idealnie ukazana mroczna WAWA z początku 21.wieku. Trapezy w policji, ten syf i brud- tego klimatu dzisiaj nie ma szans powtórzyć.