Wpis z mikrobloga

@no_49: Całe szczęście, w Polsce można cwaniakować, można uciekac policji na drzewo i to nagrywać i puszczać w necie... generalnie można sobie jaja z policji robić, i to bezkarnie... a tak mnie tylko ciekawi, jak policja prosi o przesunięcie się, bo przesuwa się kordon policyjny, cała formacja, to tacy ludzie powinni się przesunąć czy może powinni stawać okoniem "bo ja tu #!$%@? byłem pierwszy"... tak tylko pytam z ciekawości, bo
  • Odpowiedz
@patrolez

Nie wygląda to na odruch samoobronny. Policjant stoi wyprostowany z wyciągniętą luźno ręką. Przypuszczam, że to ofiara widząc zamiar policjanta pokazała mu legitymację, a ten to zignorował bo miał rozkazy z góry.
Białoruskie standardy.
  • Odpowiedz
Znam dobrze tylko jednego p0licjanta. To dość sympatyczny chłopak i spotykaliśmy się czasami w mniejszym lub większym gronie, ale po tym co wyprawiają ci umundurowani bandyci ja i kilku moich znajomych daliśmy mu jasno do zrozumienia, że nie mamy ochoty się z nim spotykać. On najpewniej nie ma nic wspólnego z pałowaniem i gazowaniem ludzi, ale należy do tej zbrodniczej formacji.


@Stallion45:

zbrodniczej formacji


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz