Wpis z mikrobloga

@cosmo777: Pierdzielisz chłopie jak mój znajomy co na adaptację poszedł. Was na tych kursach podstawowych jacyś polityczni z pisu uświadamiają ?
  • Odpowiedz
to nie było wzorowe wylegitymowanie się.


Ja #!$%@?ę. Nie wierzę, że ktoś mógł tak w ogóle napisać.
@patrolez: "posada" titiuszki to dla ciebie musiałby być awans. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rorf46: czy możemy na chwilę przestać rozmawiać o tym że ona była posłanką? Kimkolwiek #!$%@? by nie była to jakim #!$%@? ten policjant wali jej w twarz z 20cm gazem łzawiącym.

a tu niektórzy jeszcze próbują usprawiedlwiać zomowca xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@patrolez: omg ale ty nie masz pojęcia, o czym piszesz.

Policjanci prewencji są szkoleni tak, aby nie działali raptownie i w samoobronie. Poogladaj sobie filmy z marszu niepodległości: policja rzuca petardy hukowe i ludzie się rozbiegają, bo działają raptownie i instynktownie. Ktoś rzuca w policję - meh, niewiele sobie z tego robią, petarda robi bum obok nogi. Dostają racą? Meh, jeszcze kopną ją w stronę rzucającego.

Praca w prewencji to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
ja proszę o udowodnienie, że policjant w momencie psikniecia pojął/był świadomy/rozumiał

@patrolez: klasyka policyjna pod tytułem "udowodnij nam że nie jesteśmy skrajnymi debilami"- jak zwykle skuteczna, bo ciężko udowodnić polskiemu policjantowi że nie jest głupi.
  • Odpowiedz
@rorf46: w ciemności + machaniem glejtem 10cm przed oczami, nikt nie byłby w stanie tego odczytać.


Osoba z przeszkoleniem tym bardziej zadziała w raptownie i w samoobronie.

@patrolez samoobronie? Przed czym k. przed legitymacja? Zagrażało mu coś, że musiał się bronić?
  • Odpowiedz
@rorf46: Policjant powinien dostać awans myślicie ze to tak łatwo odróżnić komucha od zwykłego protestującego zwłaszcza ze maja maski? Można się np pomylic miedzy Czarzastym a Lampert
  • Odpowiedz