Wpis z mikrobloga

@rorf46: Pół żartem to pewnie był ten, co umie pisać, a ci co umieją czytać były wtedy na Waryńskiego. A mogli się zamienić miejscami i może nie byłoby tych akcji...
  • Odpowiedz
@rorf46: Nie rozumiem robienia wielkiego halo przez to że posłankę tak potraktowali, większość osób tak jest traktowana na marszach jeśli zachowują się prowokacyjnie, dostała jak jej poprzednicy i wielka afera że ktoś "ważny XD" został w ten sposób potraktowany
  • Odpowiedz
Znam dobrze tylko jednego p0licjanta. To dość sympatyczny chłopak i spotykaliśmy się czasami w mniejszym lub większym gronie, ale po tym co wyprawiają ci umundurowani bandyci ja i kilku moich znajomych daliśmy mu jasno do zrozumienia, że nie mamy ochoty się z nim spotykać. On najpewniej nie ma nic wspólnego z pałowaniem i gazowaniem ludzi, ale należy do tej zbrodniczej formacji. Dopóki to neogestapo odwala to, co odwala nie podam ręki żadnemu
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU: no w #!$%@? gwałtownie XD biedny policjant mógł zostać zabity zza tarczy więc w obawie przed rychłą śmiercią ze strony legitymacji poselskiej #!$%@?ł gazem w oczy posłance XD niezłe fikołki, podoba mi się, że obrońcy policji robią z nich takie upośledzone dzieci lub psy, które działają tylko instynktami i odruchami bezwarunkowymi XD
  • Odpowiedz
@rorf46: Niestety, ten kraj istnieje juz tylko teoretycznie. Za 3 lata nie bedzie nawet uczciwych wyborow, zupelnie jak na bialorusi. Zagarneli wszystko procz sadow i samorzadow, ale to tez kwestia czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cosmo777: mam 28 lat i jedyną obronę prawa w waszym wykonaniu widziałem przy wypisywaniu mi mandatu za prędkość.

Od roku #!$%@? robicie w sprawie mojej dziewczyny, gdy twoi koledzy mieli przesłać do prokuratury akty z ponad 30 interwencji i jednej konfrontacji to przeslaliscie notkę napisana na kolanie.

Na protestach co rusz dochodzi do łamania prawa. Art 58 ustawy o policji punkt 2. Pałując w cywilu, atakując posła nie łamiecie prawa? Co to za nowe prawa o których mi nie wiadomo? Czy wasz kolega Ziobro was zręcznie wybroni, umarzając wszystko i wtedy będzie cacy? Nie zmuszaj mnie do
  • Odpowiedz
@rorf46: kazdy posel powinien otrzymywac gazem po ryju raz w tygodniu, taki "zimny prysznic", zeby pamietali ze za zaprzanstwo kara bedzie stryczek i nie zapomnieli co to bol
  • Odpowiedz
obrony własnych interesów


@cosmo777: nie, te interesy są opisane w prawie i #!$%@? co robicie. Może gdyby była posłem pisu byłoby prościej.

policję trzeba szanować. Popatrzmy na zachód, niemiecka, francuska policja, pałują, i #!$%@? każdego kto się nie podporządkowuje, nikt nie ma z tym
  • Odpowiedz