Wpis z mikrobloga

Mirasy jak sobie radzicie z trzymaniem/powrotem do formy w trakcie tej pandemii. Od 2 miesiecy nie mialem dostepu do silownii przez wirusa jak i sprawy prywatne. W tym okresie robilem raz w tygodniu cardio i moze dwa domowe treningi w tygodniu. I do tego totalnie polecialem z dieta, co zaowocowalo +5 kg na wadze i bebzonem zamiast kraty. Jak sie teraz zabrac do powrotu do formy? Wejsc odrazu na ujemny bilans kaloryczny + cwiczyc na drazkach? Zastanawia mnie czy nie strace jakiegos tam wiekszego procentu masy miesniowej przy redukowaniu przez to, ze wczesniej te miesnie dostawaly bodzce na wiekszych ciezarach. Czy rekompozycja w takim przypadku jest mozliwa?

#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #trenujzywkopem
  • 1
@vStitch: Ja na poprzednim lockdownie zrobiłem redukcje w domu na samych hantlach i gumach i powiem szczerze, że nie spadły mi jakoś główne boje wielce pomimo redukcji 8kg, a myślałem że czynniki takie jak właśnie redu i brak dostępu do siłowni źle wpłyną na siłe i mase. A teraz radze sobie tak, że siłownia jest otwarta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc jak będziesz chociaż cokolwiek robił to