Wpis z mikrobloga

Mam problem z dziewczyną, ponieważ musi ona wypić 8,9 piw w w sobotę zawsze, jest sobota godzina 17 idzie po dwa, wypije, idzie po cztery, wypije, idzie znowu po cztery, pije aż padnie i potem zasypia i wstaje koło 12 w niedziele i źle się czuje. Dla mnie to nie jest normalne. Wkurza mnie to coraz bardziej. Ja w ogóle nie pije, czasem na święta coś wypije ale bez szału.nie lubię po prostu. Gdy jest trzeźwa to jest spoko ale te weekendy są tak męczące dla mnie że szok. Może powinna wybrać się do psychologa czy gdzieś nie wiem sam co myśleć o tym. To takie bardzo płytkie jest #!$%@? się w weekend i całą niedzielę zdychać, można gdzieś pojechać coś zobaczyć a nie cały dzień przeleżeć w łóżku
#zwiazki #alkohol #problem #piwo #dziewczyna #pytanie #zycie #trudne
  • 13
  • Odpowiedz
@Fartej:

To w dzień gdzieś jedzcie a wieczorem się na*****cie.

Nie pie
*l głupot tylko pij z nią i się sobą zajmijcie po pijaku.

Nie włóczy Ci się po mieście niewiadomo z kim jak jakaś wywłoka, tylko grzecznie chla w domu a Ty jeszcze szukasz problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Szkoda mi jej bo miała przesrane w życiu, matka alkoholiczka, rodziny zastępcze, no ale nie pomogę jej jak ona sama nie chce
  • Odpowiedz
@Fartej: i dwa lata na to pozwalałeś? Już dawno powinieneś postawić granicę i ultimatum odnośnie picia. Teraz będzie ciężko coś wyegzekwować.

Swoją drogą 8 piw to ja bym chyba przez tydzień nie wstała. Aż ciężko uwierzyć.
  • Odpowiedz