Wpis z mikrobloga

@szafer to samo 4 podejscia skonczone w roznych momentach. Podoba mi sie gra ale w pewnym momencie staje sie nudna. Wydaje mi sie ze przez slaby poziom trudnosci. Nawet na najtrudniejszym od polowy gry, staje sie banalna
  • Odpowiedz
@Back_Space: Moim zdaniem nie trzeba, choć pojawiają się nawiązania do poprzednich części i być może pewne fakty nie będą do końca dobrze zrozumiane. Raczej nie stanowi to dużego problemu, ale od siebie mogę polecić zagranie chociażby w drugą część. W jedynkę może być ciężko, bo jednak troche się zestarzała i mechanika nie powala na kolana - no trzeba się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja np.
  • Odpowiedz
0

Wiadomo kiedy odświeżona wersja, update bedzie na next geny? Czekam by by zacząć drugi raz tym razem z dodatkami :)


@Jawo94: na pewno po projektorze Cyberpunka będą się tym zajmować, teraz 100% mocy mają na nim skupione zeby znowu nie przekładać xd
  • Odpowiedz
@biceps35: Jeśli nie chcesz odpuścić w takim razie możesz wypróbować moje propozycje modów (patrz powyżej), albo jakiegoś z tych "balancerów": Witcher 3 - Enhanced Edition - Lazarus Project lub Ghost Mode.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: kurde ale nostalgłem, bo dokładnie taką minę miałem jak miałem coś pewnie z 12-13 lat i pierwszy raz skończyłem czytać całą sagę xD bardziej mnie wciągnęło niż trylogia Tolkiena, ale na nią chyba byłem za młody, żeby ją dobrze zrozumieć
  • Odpowiedz
@UzytkownikTegoTypu: Jak grasz na PC to dodaj podstawowe mody takie jak hd reworked. Nie idź w zbyt mocne grindowanie, wyłącz minimapę, gra i tak jest łatwa jak barszcz, na spokojnie odpal piwerko i zatop się w questach głównych i pobocznych...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UzytkownikTegoTypu: kurde a ja miałem trzy podejścia i niestety nie mogę się przekonać. Odrzucają mnie jakieś czary, magia i tego typu klimaty w grach. Za to np.w Metro Exodus jestem zakochany....
  • Odpowiedz