Wpis z mikrobloga

wgralbym, ale procesor z grafika juz nie da rady.


@UzytkownikTegoTypu: mody do W3 nie zwiększają w jakiś istotny sposób zapotrzebowania na GPU i CPU. The Witcher 3 HD Reworked Project to imo must-have, a zwiększa głównie zapotrzebowanie na VRAM. 4 GB powinno w zupełności wystarczyć.

w poszukiwacza czego? W Wieśku nie masz czego szukać. Zdobywasz mistrzowski rynsztunek i nic lepszego już nie znajdziesz. Niestety przez to cała eksploracja traci sens, odkrywasz miejsce, musisz pokonać potwora ale i tak nie dostaniesz za to nic
  • Odpowiedz
@UzytkownikTegoTypu: zazdroszcze pierwszego przechodzenia, ja powolutku ciągnę 3 przejście ;) niechciana rana: Postaraj się nie utknąć na długo w Novigradzie i pchaj tam fabule tak szybko jak możesz bo duzo osób zauważyłem tam tkwiło za długo i gra straciła tempo
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Faktycznie, znaki pod konkretnymi klawiszami to też było spora wygoda. Automatyczne nakładanie olei czy odwarów też, ale to już raczej takie usprawnienia nie wpływające aż tak na czas rozgrywki.

@lukasz67 tak, ale jest nie tyle trudna co upierdliwa. Raz że ta książka "Wielki poradnik Gwinta" jest w chuuuu nieczytelna i pokazuje mylące informacje. Dwa że kilka misji fabularnych można źle poprowadzić i nie zagrać o jakąś tam kartę
  • Odpowiedz
@UzytkownikTegoTypu: Ja niedawno również zagrałem po raz pierwszy w Wiedźmina 3 i rozgrywka przypadła mi do gustu. Przede wszystkim spodobało mi się to, że w dialogach jest masa eufemizmów. No i takie zwiedzanie dużego świata gry w czasach pandemii, kiedy większość czasu siedzi się w domu, jest zwyczajnie miłą odskocznią.

Widziałem, że padały propozycje innych gier, to mnie, pod względem zwiedzania i odkrywania świata gry, równie przyjemnie się grało w
  • Odpowiedz