Wpis z mikrobloga

ukończenie wszystkich misji podstawki i obu dodatków oraz odhaczenie wszystkich pytajników zajęło mi 159 godzin


@b7kj: 160 godzin razy 3? Przeszedlem pierwszy raz rok temu, klimat super, ale system walki po 40 godzinach staje sie monotonny, co dopiero na 3 przejscie...
  • Odpowiedz
@dirtydenier: pierwszy raz przechodziłem w 2015 na PC jak tylko wyszedł plus oczekiwanie na dodatki, drugi raz w okolicy 2017/2018 też na PC ale z modami typu Full Combat Rebalance dla utrudnienia walki, no i trzeci raz teraz, już na konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UzytkownikTegoTypu: smiesza mnie ludzie, ktorzy mowia, ze nudna gra bo znaczniki, to ich #!$%@? nie robcie, a idzcie dalej z misja xD

@Vittel: To zazwyczaj ci sami ludzie, którzy kochają Skyrima XDD
  • Odpowiedz
@dirtydenier: Pamiętaj, że rozgrywka staje się monotonna też dlatego, że grasz monotonnie od x godzin. To jest rozkmina dla projektantów - czy odbiorca wejdzie w quest na pełnej, po nocy grindu, czy wdepnie w niego przypadkiem po odpaleniu gry po tygodniu przerwy.
  • Odpowiedz
wgralbym, ale procesor z grafika juz nie da rady.


@UzytkownikTegoTypu: mody do W3 nie zwiększają w jakiś istotny sposób zapotrzebowania na GPU i CPU. The Witcher 3 HD Reworked Project to imo must-have, a zwiększa głównie zapotrzebowanie na VRAM. 4 GB powinno w zupełności wystarczyć.

w poszukiwacza czego? W Wieśku nie masz czego szukać. Zdobywasz mistrzowski rynsztunek i nic lepszego już nie znajdziesz. Niestety przez to cała eksploracja traci sens, odkrywasz miejsce, musisz pokonać potwora ale i tak nie dostaniesz za to nic
  • Odpowiedz