Wpis z mikrobloga

@NiedzielnyMirek obserwuje sobie te wojny z boku i nie rozumiem, czemu w tego typu przypadkach Mirków boli wypominanie PO, z z całym brakiem szacunku do PiSu to Komor był chyba największym pionkiem i pośmiewiskiem
  • Odpowiedz
@eltosteron: wg. mnie jednak Duda wygrywa w braku własnego zdania i byciu kompletnie "pustym" politykiem.

Piętnować PO jaknajbardziej można, a nawet się powinno. W ogołe każde złe zachowanie powinno się piętnować, niezależnie od strony. Jedyny problem jaki istnieje to kiedy PiS coś odwali, to ich wierni wyznawcy próbują pokazać co ktoś inny złego zrobił, co tak na prawdę nie ma najmniejszego znacznia. Władzy zawsze trzeba patrzeć na ręce, nie ma
  • Odpowiedz
@eltosteron: nie boli, tylko w-----a. co ma PO do obecnej sytuacji? I PO było c-----e, i PIS jest c-----y. Nie mamy tylko dwóch partii w Polsce. Czemu nie wspomina się o innych prezydentach, tylko o Komorowskim? Bo był z PO? Bawi mnie, kiedy ktoś myśli, że nie potrafię skrytykować PO, kiedy krytykuję PIS.
  • Odpowiedz
@wooster niestety ale sądzę, że większość osób, które widzą kogoś piszącego na pis "nie porównuj do pełoo" od razu odbierają taką osobę jako zwolennika platformy, no ale cóż, takie mamy społeczeństwo. Mówiąc szczerze, nigdy nie spotkałem się z przypadkiem, kiedy mówiąc negatywnie o PiSie mój rozmówca stwierdził, że jestem zwolennikiem jakiejkolwiek innej partii niż PO. Dla nich to dwie strony monety - zawsze wypadnie orzeł albo reszka ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
kiedy skończyłeś obsługiwać stolik, klienci dyskutują jak podzielić rachunek, a ty czekasz na napiwek


@afc85: ...a w dodatku klienci przyjechali na wycieczkę z zagranicy i ty nic nie rozumiesz bo rozmawiają po angielsku xD
  • Odpowiedz