Wpis z mikrobloga

@bombynaknurow: to nie jest jakaś super poważna sprawa żebym nie mógł wrzucić, przesypie w inne opakowanie i będę żył ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zwracam uwagę, że powinni to lepiej zapakować bo to już drugi raz, z tym że poprzednie nie było rozsypane, jednak drobne nacięcie było widoczne
@kRpt wtf od kiedy to pakują w sam worek. Dyktę zabrało państwo na odbudowę gospodarki?
Te nowe sztywne worki 3kg to już nie raz miałem lekko dziurawe nawet w kartonie btw. Na zgięciu się robiła dziura
@kRpt miałem to samo, #!$%@? opakowanie, dziura tuż pod zamknięciem w rogu. Ewidentnie wada przy pakowaniu, napisałem reklamacje, pani stwierdziła że to kurier #!$%@?ł paczkę (XD) jedyne co zaproponowała to wymiana białka albo rekompensata w postaci zwrotu 10% wartości wpc
@kRpt: Napisz śmiało do działu reklamacji. Można też zgłosić przy paczkomacie.
Co do samych pak to Inpost dość mocno ciśnie jeśli chodzi o gabaryty przy paczkomatach ze względu na ograniczoną wielkość skrytek.
Oprócz tego worki są mocne (opakowania są dużo grubsze niż w wielu innych firmach) dlatego nie muszą być owijane w folię tak jak np. słoje, które potrafią się połamać przy mocniejszym uderzeniu.
Dziennie ślemy kilka tysięcy takich pak, a