Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
Pierwszy raz w życiu, jako dorosły facet, płakałem na zakończeniu głównego wątku gry. Niesamowicie dojrzała fabuła, muzyka to arcydzieło, świat i bohaterowie to coś czego nie doświadczyłem nigdy w życiu w żadnej grze. Obecnie kończę epilog, ale czuję pustkę. Żadna gra wideo nie wywołała we mnie takiego szoku jak Red Dead Redemption 2.
Pokłony i uznanie dla twórców.
#rdr2 #konsole #gry
Wuja_Patryk - Pierwszy raz w życiu, jako dorosły facet, płakałem na zakończeniu główn...
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wuja_Patryk: Genialna gra, ale czekam z fabułą (skończyłem gdzieś w połowie i uznałem że szkoda grać na najniższych z małą ilością klatek xd) do złożenia lepszego kompa. Tymczasem wymaksowałem wszystkie role w rdr2 online xd
@Wuja_Patryk: Wacham się czy kupić RDR2. Dwa miesiące temu kupiłem pierwszą cześć, doszedłem do misji gdzie pierwszy raz główny bohater pojawia się w Meksyku i dalej już nie dałem rady. Niby fabuła i klimat jest super, ale gra jest zbyt mozolna. Czy w RDR2 jest to samo?
@rozpendzonyjerz Podałeś tytuły dla beki. Nie podałeś żadnej konkretnej gry z dobrą fabułą.
Ja też zabawie się w ocenianie po kilku zdaniach i avatarze, może dla ciebie grą z dobrą fabułą jest cringowa Danganronpa wyglądająca jak koszmar osoby uczulonej na chińskie bajki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)