Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
Pierwszy raz w życiu, jako dorosły facet, płakałem na zakończeniu głównego wątku gry. Niesamowicie dojrzała fabuła, muzyka to arcydzieło, świat i bohaterowie to coś czego nie doświadczyłem nigdy w życiu w żadnej grze. Obecnie kończę epilog, ale czuję pustkę. Żadna gra wideo nie wywołała we mnie takiego szoku jak Red Dead Redemption 2.
Pokłony i uznanie dla twórców.
#rdr2 #konsole #gry
Wuja_Patryk - Pierwszy raz w życiu, jako dorosły facet, płakałem na zakończeniu główn...
  • 42
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal42: same, na x360 grałem w rdr1, ale dałem sobie siana w Meksyku. Obecnie mam XO (kupiony by ograć rdr2 jak i Wieśka), Wieśka zacząłem i nie mogę się wkręcić, rdr nie ruszam bo ponoć mega nudna gra
@Wuja_Patryk: jeśli uważasz, że RDR2 to arcydzieło i płakałeś przy nim, to nie siadaj lepiej do RDR1... będziesz ryczał jak bóbr ( ͡ ͜ʖ ͡)

W jedynkę grało mi się o niebo lepiej, przeszedłem 2 razy w 100%. Dwójkę próbowałem przejść drugi raz, ale za bardzo mnie wynudziła swoim wolniejszym stylem.

@Rad-X: Arthur był świetnym bohaterem do grania, ale jednak z powrotu do Johna bardzo się ucieszyłem. Faktycznie dla tych co nie grali w jedynkę nagły przeskok na Johna może być dziwny, ale jako ogromny fan jedynki uważam, że ten zabieg to był majstersztyk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wuja_Patryk: mnie gruźlica wykończyła, starałem się być dobrym człowiekiem. Teraz jak gram Johnem/Jimem to jak gadam z żebrakami to miło mnie wspominają.
@Wuja_Patryk: ja nie mogę tylko znieść tego, że po śmierci naszego bohatera zmieniam się w tego drugiego i robie jakieś gówniane misje a potem koniec. Chciałbym żeby było można grać po zakończeniu fabuły. Grać w pokerka, chodzić po mieście i wsi, jeździć pociągiem, napadać, bić się, brać kąpiele i te polowania... poezja...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wuja_Patryk: lol fabuła typu jeżdżenie i strzelanie jak w każdej grze rokstara, może spróbuj pograć w gry z dobrą fabułą to przestaniesz się zadowalać takim gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rozpendzonyjerz: to co jest taką grą z fabułą? Bo jak powiesz w3 to umrę ze śmiechu.