Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: Zachód stać, żeby czasowo wszystko co Polska produkuje kupować od kogoś innego, my po roku od momentu jak sami narzuciliśmy na zachód cła to byśmy leczo z piachu i ogonków od jabłek robili.
  • Odpowiedz
@jaroty: Tak mi teraz wpadło coś do głowy. Wyobraźmy sobie sytuacje, że Unia na ROK. Wyklucza dany kraj z członkostwa, bądź zawiesza wszystkie najważniejsze dla OBYWATELI funkcje typu: otwarte granice.

Myślę, że populacja eurosceptykow zmniejszyłaby się, a propaganda #tvpis by musiała robić nieźle fikołki aby dalej nam obrzydzać UE.
  • Odpowiedz
@Tasde: Dokładnie, a PiSdzielce mówią że zachód postraszymy cłem, tak jakby cło dla nas miało potem przy ekporcie nie obowiązywać. A w naszym kraju nastawionym na eksport byłaby to katastrofa, no ale wybitne jednostki jak Janusz Kowalski myślą że cło tylko my możemy nałożyć xD nic dziwnego że jest nazywany idiotą.
  • Odpowiedz
@AlwaysAbroad: Ale to PiS straszy że będziemy cła nakładać tak aby zachodowi poszło w pięty. Ja tylko piszę o tym że to skrajny idiotyzm i gadka dla typowego wyborcy PiS czyli niepełne podstawowe skoro takimi tekstami uderzają do wyborców gdy każdy doskonale zdaje sobie sprawę że to by zadziałało też w drugą stronę i to my byśmy odczuli to najmocniej a nie zachód.
  • Odpowiedz