Wpis z mikrobloga

@problemat: W przypadkach, gdy mamy szczególne wątpliwości, temat dyskutują organizatorzy i nie inaczej było w Twoim przypadku. Ostatecznie jednak ktoś musi fizycznie przysiąść i rozpatrzeć zgłoszenie - czyli podjąć decyzję i napisać powód, jeśli to odrzucenie - we dwóch naraz pisać na klawiaturze to się nie uda. Dlatego napisałem, że to ja rozpatrzyłem, choć de facto w tym przypadku więcej osób brało udział w procesie decyzyjnym niż ja sam.
@problemat: Napisałem powyżej - dyskutujemy, czy ktoś powinien być zaakceptowany. To nie jest takie proste, zwłaszcza w przypadku opisów, do których ma się wątpliwości lub są nietypowe. Jako organizatorzy staramy się trzymać rękę na pulsie, dzielić się wiedzą i opiniami między sobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@problemat: klapa to są ludzie, którzy nie potrafią się zastosować do prostych zasad i robią dymy prywatnym osobom, które poświęcają w chui czasu na to wszystko całkowicie za darmo, a spotykają się z roszczeniami jakby dostawali za to potężny hajs i to był ich zasrany obowiązek, żeby dopuścić do zabawy każdego, kto chce. Za to potem gdy są problemy z paczkami to oni dostają po mordzie, bo przecież sami dopuścili do