Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@AGS__Kja doceniam utwory z Load i Reaload. Garage to kawał dobrego rocka dobre covery, w sam raz na rower. St anger pomijam. Ostatnie dwie płytki są bardzo fajne choć mają wady oczywiście.

Ale bardziej ich szanuje za to że są szczerzy do siebie, grają to co chcą i nie nagrywają takich samych albumów od 82 jak np. Slayer. Każdy album jest inny.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daray89: serio, chętnie posłucham co nowego jest na albumach po 2000 roku. Czym się różnią. Mam 30+ lat i zwyczajnie nudzi mnie juz sam thrash. Nic nowego w tym gatunku nie powstaje. No może Testament ;)
Starych płyt oczywiście czasem słucham.
  • Odpowiedz
@wolny_kangur xD

Expander, zoldier noiz, Black fast, Hexecutor, vorbid - to tak na szybko w kwestii "oryginalnego" thrashu, który nie jest stereotypowym graniem na modłę sporej części nowofalowych zespołów. Chętnie posłucham też, co oryginalnego jest w nowych nagraniach testament i dlaczego uważasz, że christ illusion to takie samo granie jak World painted Blood czy nawet God Hates Us All.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spanko: posiadanie marketingowca czy producenta który pomaga Ci wylaszczyć to co nagrałeś to nie jest jakaś zdrada czy co.

@womendown: sam nie napisałeś co w tych płytach nowego. Pomijam kwestie gustów, ja raczej oczekuje zróżnicowanej muzyki, już dawno nie jestem bojówką thrashu.
  • Odpowiedz