Wpis z mikrobloga

i od lat 90 nic nowego tam nie znalazłem


@wolny_kangur: xddddd przecież w 2001 było np God hates us all które było całkowicie inne niż poprzednie ich dokonania. Do tego mieli płyte z Diabolus in musica która również była całkowicie inna od tego co wcześniej i później.
Nawet powrót do thrashowych korzeni na Christ Illusion był całkowicie inny niż ich poprzednie tharashowe płyty. Po prostu nie znasz tego zespołu. W zasadzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AGS__K: słuchałem Mety od pierwszego usłyszenia Kill'em All w radiu a przestałem jak wyszedł czarny album.
Teraz: Kill ... słucham raz na 10 lat
Ride .... ze 2 razy w miesiącu
Master ... z raz w roku

Reszty nie trawię
  • Odpowiedz
serio, chętnie posłucham co nowego jest na albumach po 2000 roku. Czym się różnią. Mam 30+ lat i zwyczajnie nudzi mnie juz sam thrash. Nic nowego w tym gatunku nie powstaje.


@wolny_kangur: Ale co Ty chcesz nowego wymyślić w prawie 40-letnim gatunku? Pożenić thrash z elementami folkloru, żeby było "diversity"? No to wyjdzie Ci drugi SoaD, ewentualnie jak trend załapie (bo póki co żadnemu choć trochę znanemu zespołowi nie udało się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Psychopathy_Red: uważam, że thrash to po prostu już przeżytek i ślepa uliczka. Zresztą, nie chce się kłócić o gusta. Potrzebuje więcej niż czysty thrash. Tyle, i dlatego lubię metę choć nie wszystko co powstało po 90.
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red:

Ale co Ty chcesz nowego wymyślić w prawie 40-letnim gatunku? Pożenić thrash z elementami folkloru, żeby było "diversity"? No to wyjdzie Ci drugi SoaD, ewentualnie jak trend załapie (bo póki co żadnemu choć trochę znanemu zespołowi nie udało się nawet zbliżyć do rytmów, jakie gra Tankian i spółka) to powstanie jakiś nowy podgatunek, folk thrash czy coś (choć biorąc pod uwagę dziesiątki tysięcy zespołów metalowych na świecie, na pewno już
  • Odpowiedz