Wpis z mikrobloga

Komuch zawsze będzie komuchem. Nawet jak nazwię się prawicą.


@szejas: Nie żeby coś, ale łączenie konserwatyzmu z niskimi podatkami i wolnością gospodarczą to kucowska, i w dodatku kłamliwa retoryka, istniejąca tylko i wyłącznie po to aby ludziom ułatwić zaakceptowanie narodowo-katolickiego zamordyzmu bo "damy wam w zamian za kaganiec niskie podatki, więc zaakceptujcie Jezusa jako króla Polski". W praktyce to nie jest takie proste i nawet sam PiS udowadnia że to tak
@SctSc: Podwyżka podatków to ustawa, cyk i jest. Obniżka to jednak coś bardziej skomplikowanego, bo gdzieś trzeba inaczej wyliczyć budżet, dochody budżetowe spadną, zmienią strukturę.
@SctSc: Właśnie poszedł news, że tarcza 2.0 będzie z usprawnień w administracji państwowej - chyba usprawnień w zakresie rolowania długów i ukrywania trupów w BGK i PFR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SctSc: czy ktorys z mirasow rozanielonych decyzja czeskiego rzadu moze mi wskazac gdzie czeski rzad obnizyl podatki?
Bo w tytule tego artykulu uzyte jest slowo "CHCE" co moze sugerowac ze sytacja taka nie miala miejsca.

Czy rownie glosno pialibyscie na artykul zatytulowany "Polski rzad chce wszystkiego co najlepsze dla Polakow"?
Czy rownie glosno pialibyscie na artykul zatytulowany "Polski rzad chce wszystkiego co najlepsze dla Polakow"?


@Borciuch: no w przypadku rządów PiSu, to pewnie włos by mi się na głowie zjeżył gdybym coś takiego zobaczył...
@jutokintumi: Kurde, aż sprawdziłem jak to jest z tym #!$%@? za miskę ryżu_, bo niebywałym jest aby człowiek wypowiadający takie słowa w kontekście ludności swojego narodu został później premierem. No więc trafiłem na źródło twierdzące, że takie słowa nigdy nie padły w kontekście polskiego społeczeństwa. Link Czy istnieje jakieś źródło, które udowadnia, że takie słowa jednak padły? Najlepiej, jeśli byłoby to nagranie.