Wpis z mikrobloga

#pokemongo Mam obecnie Xiaomi mi mix 2. Po 3.5 latach służby zaczęły się problemy z baterią, więc zaczynam rozglądać się za nowym telefonem. Jeśli np. wezmę jakiegoś iPhona to będzie na nim działać moje stare konto pokemon go? Gdzieś kiedyś słyszałem że IOS oraz android mają inne konta. Wolę się upewnić tutaj.

Oczywiście nie jestem przekonany co do iPhona ale żona nalega. Ja wolałbym coś w stylu mojego obecnego mi mix 2, ale muszę pogrzebać co teraz jest fajnego do kupienia. Ten mój mi mix 2 to zajebisty telefon, 6gb ramu i chyba nigdy sie nie zestarzeje. Tylko ta bateria ... ;(

Polecacie jakiś fajny telefon głównie do poksow i youtuba ?

#telefony #smartfon #xiaomi #iphone
  • 12
@LZBNZ: bedzie dzialac, jesli logujesz sie przez ptc/google/fb to na 100%, sama sie przesiadalam z androida na iphona i zalogowalam sie bez problemu. co do zakupu iphona to kwestia budzetu i preferencji ale moim zdaniem nie ma sensu kupowac nic ponizej iP8/SE2
@LZBNZ Również korzystam z Mi mix 2 i przydałoby się tylko wymienić baterie, bo poza tym działa jak na początku. Bardzo dobry telefon który ma ciekawą funkcję (błąd?) podczas podziału ekranu z aplikacją która nie wspiera podziału, nie zamyka aplikacji a odtwarza ją w tle. Na innych xiaomi nie zauważyłem podobnego zachowania.
Lepiej wymień baterię taniej wyjdzie, a na dodatek bardzo ekologicznie :)