Wpis z mikrobloga

To słowa generała i byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego na temat „rozpoczęcia dyskusji o PolExicie” i ewidentnej robocie rosyjskich służb w związku z tym. Tacy Ziemkiewicze czy inni funkcjonariusze Do Rzeczy albo Konfederaci albo są totalnymi idiotami, albo rosyjskimi agentami

Pisowcy natomiast generalnie są raczej umiarkowanymi euroentuzjastami, więc tutaj nie ma wątpliwości. Są zwyczajnie nieodpowiedzialni w swoim nieudacznictwie.

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazpisu #protest #dorzeczy #uniaeuropejska #polityka
r.....6 - To słowa generała i byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego na temat „r...

źródło: comment_1606199684Ylnnb5wV1YKWLS7UDQQuLs.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
Na jakiej podstawie zakładasz, że takie sytuacje będą miały miejsce w przyszłości częściej?


@Flypho:
Po pierwsze: sąd uznał, że wszystko było w porządku więc takie "wybryki" są jawnie akceptowane.

Po drugie: uzyskujesz przyzwolenie społeczne do tego, a więc tworzysz grunt pod nową etykę - to chyba
  • Odpowiedz
Nie byłbym taki surowy w ocenie chrześcijaństwa jako takiego. To KK #!$%@?ł sprawę, nie Jezus ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Flypho:
Poza tematem i tego kontynuować nie będę: pewnym problem w tej prymitywnej narracji jest to, że to Jezus założył KK.
  • Odpowiedz
Po pierwsze: sąd uznał, że wszystko było w porządku więc takie "wybryki" są jawnie akceptowane.

Czyli podważasz kompetencje holenderskiego sędziego, który wydał wyrok w tej sprawie. Możesz się jakoś odnieść do jego decyzji i wskazać na nieprawidłowości, jakich się dopuścił?

Zresztą ostatnio mieliśmy takie efekty (Wlk. Brytania - niby oficjalnie eutanazji nie ma, ale za to wys. poparcie społeczne):

Przedstawiciele ministerstwa zdrowia mieli instruować lekarzy rodzinnych, aby wywierali presję na personel domów opieki, żeby wszystkich mieszkańców obejmował ogólny zakaz reanimacji.

Powiem ci teraz coś, w co zapewne nie uwierzysz, ale w Polsce lekarze też nie reanimują pacjentów, którzy są już jedną nogą w grobie. Przypuszczam, że jest to powszechna praktyka stosowana przez lekarzy na całym świecie.
  • Odpowiedz
@LaurenceFass: też taki byłem kiedyś, więc cię rozumiem, nie martw się - kiedyś przyjdzie ten moment kiedy zrozumiesz, że twoje świętości to nie są ani moje ani kolegów wyżej świętości. I nie myśl sobie, że jesteś czystym nieskazitelnym obrońcą świętości, aniołem pierwszorzędnym i jedynym sprawiedliwym. Jesteś mądrym człowiekiem, ale stoisz po stronie dogmatów, mam nadzieję że to do ciebie dotrze kiedyś.
  • Odpowiedz
Czyli podważasz kompetencje holenderskiego sędziego, który wydał wyrok w tej sprawie. Możesz się jakoś odnieść do jego decyzji i wskazać na nieprawidłowości, jakich się dopuścił?


@Flypho:
Ale ja nie podważam wyroku - ten jest dosyć jasny. Po prostu sąd uznał, że zamordowanie nawet w wyniku jawnego cofnięcia zgody (poprzez fizyczny opór wobec zastrzyku z trucizną) jest dopuszczalny. Sprawa klarowna. Po prostu uważam, że jest to chore.

Powiem ci teraz coś, w co zapewne nie uwierzysz, ale w Polsce lekarze też nie reanimują pacjentów, którzy są już jedną nogą
  • Odpowiedz
Po prostu sąd uznał, że zamordowanie nawet w wyniku jawnego cofnięcia zgody (poprzez fizyczny opór wobec zastrzyku z trucizną) jest dopuszczalny. Sprawa klarowna. Po prostu uważam, że jest to chore.


@LaurenceFass:
Starsza kobieta z demencją, która nie pamiętała, że wyraziła zgodę na eutanazję - dla ciebie klarowna sprawa? Bardziej klarowna niż dla holenderskiego sądu, który wraz z prokuraturą dokładnie tę sprawę zbadał. Jakie informacje w jej sprawie posiadasz poza tym
  • Odpowiedz
ale stoisz po stronie dogmatów,


@Merkuriusz:
Jeszcze raz podkreślę: nie istnieje żaden system filozoficzny, etyczny, moralny, który nie jest oparty na aksjomatach / dogmatach / prawdach moralnych etc. Nawet neomarksistowska teoria krytyczna ma swój "dogmat" w postaci konieczności ciągłej negacji rzeczywistości (to się nazywa progresywizmem), która wg jej definicji z natury jest wadliwa tak jak każdy nowo powstały porządek powstały po zniszczeniu poprzedniego. Stąd np. niektóre feministki czy homoseksualiści stają
  • Odpowiedz
Starsza kobieta z demencją, która nie pamiętała, że wyraziła zgodę na eutanazję - dla ciebie klarowna sprawa?


@Flypho:
Czytałem wcześniej całą sytuację:
Kobieta, i której zdiagnozowano chorobę Alzheimera na cztery lata przed śmiercią podpisała wprawdzie oświadczenie, że chce być poddana eutanazji zanim zostanie oddana do domu opieki. Ale dodała, że chce mieć możliwość wybrania momentu śmierci "kiedy uzna, że nadszedł czas".
Czyli zabito ją wbrew
  • Odpowiedz
I uważasz, ze to wystarczy, żeby konfrontować się z dowodami jakie zebrał sąd i prokuratura w Holandii?


@Flypho:
Człowieku, to są informacje z procesu.
Jawnie nie dotrzymano oświadczenia woli.
  • Odpowiedz
bibuła.com, który również jest zidentyfikowany jako podmiot siejący dezinformację i realizujący programy informacyjne Kremla.


@Mr-G9: A to na jakiej podstawie? Nie twierdzę, że błędnie, ale chciałbym wiedzieć jakie są kryteria, jak się to robi i skąd ta informacja.
  • Odpowiedz
@Sonnenschutzsysteme: no nie mogę Ci napisać dokładnie bo to wiedzą operacyjna i opatrzona klauzulą ale generalnie to są miesiące/lata analizy źródła, treści (np. czy wpisuje się w programy operacyjne Moskwy, często zdarzają się kalki językowe i rusycyzmy jak to ruski piszą udając Polaków), analiza powiązań finansowych, ludzi którzy stoją za tym i ich powiązań z Kremlem itp. Z drugiej strony nawet jeśli wszystko się zgadza to i tak nie mamy
  • Odpowiedz
@Mr-G9: Aha, myślałem, że to z internetu źródło jakieś, bo różne organizacje też się bawią w takie rzeczy, ale spoko poczytam. Chodzi o "FM 3-05.301 Psychological Operations Process Tactics, Techniques, and Procedures" czy jakiś inny, bo dość sporo tego w internecie?
  • Odpowiedz