Wpis z mikrobloga

@Formbi: To rób. Tylko, że jego można zweryfikować szybko bo cały czas mówi to samo.
@Gaku745: Nie wyznacznik wszystkiego, ale tu akurat tak. Od centryzmu do faszyzmu jest potwornie długa droga, ale wg Was jest na drodze chyba jakiś teleport. Ps: catchy tytuły gdzie pięknie punktuje patologie.
  • Odpowiedz
@Mudok: i jakimś cudem ciągle organizuje coś z czubami typu prosta ekonomia, a nic z socjaldemokratami, nie mówiąc już o socjalistach
  • Odpowiedz
@Gaku745: Ciekawa teoria (ale ciągle teoria). Dzięki.

The theory was created in response to the horseshoe theory, which compares the similar btactics of the far-left to the far-right, despite having somewhat opposing beliefs.
  • Odpowiedz
@Formbi: Może dlatego, że prawica (nie faszyści) częściej się interesują ekonomią niż socjal. Zapytaj go, czemu tak jest, a nie wyzywaj od faszyzmu.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Z narodowcem i neonazistą też miał, a nawet z homoseksualistą-patriotą, wikingiem, liberałem, ateistą i generalnie potępiał atak na Margot (mentalnosć z paleolitu). Ładny cherry-picking
  • Odpowiedz
@Mudok: Bycie homoseksualistą-patriotą, wikingiem, liberałem albo ateistą nie jest zagrożeniem dla integralności kraju i parlamentarnej demokracji, albo w ogóle demokracji jako takiej jako koncept.
  • Odpowiedz
A słyszałeś kiedyś o fish hook theory? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gaku745: w sensie to gówno wymyślone przez lewaków na podstawie zaobserwowania udawania "centrystów" przez prawaków? słyszałem, stek bzdur, ale działa również w drugą stronę
  • Odpowiedz