Wpis z mikrobloga

@barti69: Kilka procent ? raczej ułamek.
@Mickey_Rourke_47: Nie przyczynił sie , bo jesli gosc sie przyczynie to mieli ponad 100 innych gosci, :) mogl sie przyczynic ( chociaz pewnie malo ludzie nie wiedziala o tym kanale bo najman "to sportowiec" i to kanal sportowy wiec to z soba powiazane) do poznania ludzi kanalu, ale to ze zostali sprawili prowadzacy a nie najman.
@Flypho: Ok a ogladasz
  • Odpowiedz
@bartolini123:
Zobaczyłem na mirko i sobie obejrzałem. Potem próbowałem oglądać, tak po prostu, licząc na ciekawe programy sportowe, ale tam są gadające głowy, w dodatku głupie, które prowadzą program typu "rozmowy o piłce jak przy wódce z kolegami". Daj spokój, dziennikarstwo najniższego poziomu.
  • Odpowiedz
@Flypho: Dlatego pytam ile ich programów obejrzałeś bo mowileś ze hp i kilka innych zerkłes ale nie ogladasz, wiec jak przyciagnal cie najman skoro ich nie ogladac? przyciagnac mogli cie oni swoimi programami a nie najman, najman mogl jedyni ci pokazac ze istanieje takie cos jak kanal.
  • Odpowiedz
@bartolini123:
Obejrzałem odcinek z Najmanem zwiększając im zasięgi. Pa - jak odcinek z Najmanem miał więcej wyświetleń, to była większa szansa na to, że się pojawi w proponowanych na YT. Komuś. Może tobie, bo ja już obejrzałem.
  • Odpowiedz
@Flypho: Obejrzałes bo Cie zaciekawił nie tylko przez najmana ale i przez prowadzących. tak samo jak ludzie obejrzeli inne hp interesujac sie innymi gosciami, na tym to polega. ale nie Najman sprawil ze zaczales ogladac lub nie zaczales ich ogladac tylko oni sami.
  • Odpowiedz
ich ogladac tylko oni sami.


@bartolini123:
Nie, Borek mnie tak #!$%@?, że jak widzę jego gębę to wyłączam film xD. Stanowski dał radę, ale bez takich sugestii o Borku, dobrze? Dno dziennikarskie.
  • Odpowiedz