Wpis z mikrobloga

Mam problemy z regularnym trybem życia. Zegar biologiczny r-------y, posiłki to jem o losowych porach kiedy mi się zachce. Śpię albo w c--j mało tak, że nie mam siły na nic gdy wstanę a nawet jak śpię średnio to nie odczuwam żadnej różnicy co do energii. W innych przypadkach śpię w c--j dużo i wtedy nie mam czasu na nic. Jak śpię długo czasem mam tak że się wybudzam bo przecież powinienem coś robić i co ja w ogóle o-------m, że kolejny dzien p-----------m po czym wracam dalej spać. I tak to się lata po tym wszechświecie s----------a.
Ezev - Mam problemy z regularnym trybem życia. Zegar biologiczny r-------y, posiłki t...

źródło: comment_1606098868pVyknA7k1aHcrq8PxfY7wW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ezev: a co zrobiłeś, żeby to poprawić? Próbowałeś na początek wyregulować sen - iść na spacer, odłożyć telefon i ekrany, wypić melisę?
  • Odpowiedz
@Ezev: Zacznij od wyregulowania snu, ja zrobiłem tak, że zarwałem noc na energetykach i położyłem się spać o 20 to spałem do 6 rano i potem na luzie kładziesz się o 22 do 23 zaśniesz i wstajesz 7-8
  • Odpowiedz
@JaMhmm: tak na jakiś okres czasu potrafię się +- ogarnąć aczkolwiek na dłuższą metę i tak po pewnym czasie się rozstrajam bo na weekendzie daje to sobie pospać dłużej bo wizja spania 9h lub dłużej jest zbyt kusząca, to posiedzieć w nocy nad czymś także w pełni moja wina i jestem tego świadomy
  • Odpowiedz