Wpis z mikrobloga

Adcki sa #!$%@? po calosci, najlepiej mi sie gra jak ide Eclipsa pod lethality na Jhine czy nawet MFce a potem Collector, ale chyba nie o to chodzilo Riotowi z nowymi itemami zeby budowac adckow jak asasynow xD

Wszystkie adcki pod kryta sa strasznie slabe na nowych itemach, ktore sa gowniane. Nawet zamiast Kraken Slayera na Vayne to ja wole Immortala bo przezyc pare sekund wiecej robi roznice, a zrobienie 150dmg na co trzecim ataku niekoniecznie.
#leagueoflegends
  • 6
@Passer93 nie no np Kai Sa z Krakenem albo Galeforcem to miazga, Senna z Divine Sunderer też, Lucian z Krakenem, Draven z PTA i Krakenem to oneshot, do tego jeszcze bonusy z mythiców sprawiają, że mi osobiście lepiej się gra ADC niż w S10
@JohnnyBrawo: Kaisa jest spoko, sam jestem ją mainuje i jest silniejsza niz była w s10, ale to głównie przez to że inne adcki są słabsze. Lucian jak dla mnie sredniawy mocno, odpada jeszcze bardziej przez to ze kryty sa znerfione a Draven tez jest gównem imo xD Jego kryty nie robia nic. Mi sie zdecydowanie gra gorzej adckiem teraz niz w s10.