Wpis z mikrobloga

@rodzer1223: Mężczyźni mają różny gust, ale kobietom podobają się wyłącznie wysocy, mający dobry frame i mordę z rysami ostrymi jakby wyryto je w kamieniu. Mężczyzna jeden powie, że woli "cyce jak donice", a drugi znowu stwierdzi, że woli małe. Nie znajdzie się natomiast jakakolwiek kobieta woląca niższych od wyższych czy zakolaka od pędzlaka, proste? @oswieconydziekiczarnejpigulce Ale bym chciał mieć taką linię włosów jak ten w dolnym lewym rogu :(((
@Miler111111: No ale nie gadaj, że nie trafi się taka kobieta, że woli niższych, bo ja jestem dowodem na to, że jednak taki przypadek istnieje. xD I właśnie nie podoba mi się typowy Chad jak tutaj latają, więc po prostu triggeruje mnie wręcz #!$%@?, że każdej podoba się jeden typ urody u mężczyzny. XD
@Miler111111: No i to działa w dwie strony. Wy myślicie, że kobiety mają tylko jeden typ urody, jaki im się podoba, a kobiety myślą, że wy macie jeden typ urody, który podoba się każdemu mężczyźnie. Też mam w głowie jakieś wyobrażenie laski, na którą każdy facet by poleciał. ( ͡º ͜ʖ͡º)