Wpis z mikrobloga

Rozumiem. W takim razie panowie antyterroryści mają pecha przez własną głupotę, zamiast ochraniać marsz zaczęli pałować demonstrantów.


@EvilToy: pałować może za duże słowo i w sumie oddalające nas od najważniejszej kwestii czy działania te były zgodne z prawem i kto za nie odpowie. To nie mała sprawa która przycichnie jak te zatrzymywania i legitymowania pod komendami czy sądem.
pałować może za duże słowo i w sumie oddalające nas od najważniejszej kwestii czy działania te były zgodne z prawem i kto za nie odpowie. To nie mała sprawa która przycichnie jak te zatrzymywania i legitymowania pod komendami czy sądem.


@aarahon: tutaj można "współczuć" bo jak władza się zmieni to nie widzę innej możliwości niż proces pokazowy tych ATków. Za gruba sprawa, za dobrze to jest udokumentowane (pięknie nagrane w 4K)
@megawatt: mi się wydaje że uwierzyli w coś w co również wierzyli Ci młodsi policjanci.

Zauważ że były cztery wyjścia z placu.

Od Świętokrzyskiej


W budynku UOKiK była brama


Od Wareckiej


Od Szpitalnej,


Tam też zebrało się czoło protestu i policjanci w cywilu. Zablokowali ludzi by nie mogli przejść, protestujący napierali na policję bo niby jakim prawem chcą ich uwięzić bez podjęcia czynności a policja napierała na protestujących, w końcu użyli
O ile się nie mylę, to dane osób pracujących w wydziałach narkotykowych, antyterrorystycznych itp. od zawsze były tajne


@OpresjaWsteczna tylko przypomnę, że jakiś czas temu szczujnia pokazała w tv dane osobowe i miejsca pracy osób, które demonstrowały przed ich budynkiem, gdy ogórkowa chciała stamtąd wyjechać i zagrodzili jej drogę.
@grejfrut: Dla jasności chcę powiedzieć, że nie mam zamiaru bronić tu wizerunku tych funkcjonariuszy, którzy po cywilnemu weszli w tłum i zadali te kilka ciosów protestującym. Nie współczuję im, w końcu powinni się z tym liczyć, że ktoś ich rozpozna i udostępni ich dane. Zresztą dobrze się stało, winni powinni być wskazani i osadzeni.
Cały mój wcześniejszy komentarz odnosił się tylko do pytania > odkąd jesteśmy w punkcie, w którym dane