Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #zwiazki

Kieruje ten wpis głównie do #rozowypasek z prośba o sugestie, bo kończą mi się pomysły.

Od 1.5 roku używam aplikacji randkowych, głównie #tinder. Niestety, ze słabym skutkiem. Mam 3 zdjęcia. Oceny na photofeelerze 9-9.4 w attractive. Mam mniej niż 28 lat, ponad 190 wzrostu, jestem szczupły. Życiowo też radze sobie bardzo dobrze - zarobki sporo ponad magiczne 15k na rękę, własne mieszkanie(ale tego oczywiście nie widać). Na tinderze czasami #!$%@? mnie z atrakcyjnymi dziewczynami, ale odsetek dziewczyn, z którymi można normalnie porozmawiać jest praktycznie zerowy. Pewnie wynika to, z tego, że dostają masę wiadomości od innych osób. Dziewczyny bardzo rzadko odpisują, ich zaangażowanie w rozmowę jest praktycznie zerowe. Czy na prawdę trzeba wymyślać Wam mega kreatywne wiadomości, żebyście chciały kogoś poznać?

#tinder, facebook dating chyba nie sa dla mnie. Jeżeli chciałbym zostać na tych aplikacjach, to co z, Waszej perspektywy, może zwiększyć moje szanse na zaangażowanie dziewczyn w rozmowę?

Jeżeli nie #tinder to co? Rady odnośnie grup wspólnych zainteresowań niestety możecie pominać.

Nie mam już do tego cierpliwości. Czas poświęcony na aplikacje randkowe to totalna strata czasu. Nie mam ogromnego parcia, żeby koniecznie z kimś być, ale rozum podpowiada, że teraz jest dla mnie najlepszy okres, żeby kogoś sobie znaleźć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fba4cdc578e11000a6852dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Wybierz sobie z par jedna dziewczynę z którą Ci się fajnie rozmawia i rozwijaj relacje. Jak coś będzie nie tak weź się za następna itd. Po prostu nie rozmawiaj z kilkoma na raz, wtedy lepiej będziesz mógł poznać jedną osobe i zobaczyć czy coś z tego może być.
@AnonimoweMirkoWyznania: Może na Tinderze dawaj w prawo tylko takie osoby, które wydają się wartościowe i z opisu wynika, że szukają czegoś podobnego do Ciebie. Ja tak robię, mam mniej par, ale udaje się poznać kogoś z kim można porozmawiać, pójść na spotkanie i nie jest to stratą czasu.
Super kreatywne wiadomości nie są niezbędne, normalna dziewczyna odpisze na zwykłą wiadomość, nie trzeba wspinać się na wyżyny wyobraźni, żeby nawiązać dialog.
Może
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj na wykopie a nie tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie, jak kolega wyżej, może warto dawać w prawo dziewczętom z nieco mniej instagramowym wyglądem i tym, które nie chwalą się, że ich hobby to netflix & chill :)
Różowa: A jesteś pewien, że umiesz prowadzić rozmowę? Nie musi być niezwykle kreatywnie, nie musisz też nadskakiwać drugiej stronie, ale czy rozmowa się klei czy jest prawdzona od niechcenia? Nie raz mam wrażenie, że druga strona nie ma nic do powiedzenia i zadaję sobie pytanie po co w ogóle do mnie pisze. Spoko, odpowiada ktoś na pytanie, ale w taki sposób, że nie możesz rozwinąć tego w dalszą konwersację. Nie ma
Wybierz sobie z par jedna dziewczynę z którą Ci się fajnie rozmawia i rozwijaj relacje. Jak coś będzie nie tak weź się za następna itd. Po prostu nie rozmawiaj z kilkoma na raz, wtedy lepiej będziesz mógł poznać jedną osobe i zobaczyć czy coś z tego może być.


@Thaora: ogólnie bardzo dobry plan, ale aby wypalił musi druga strona mieć podobny :p

A 99,99999999999999999% kobiet odpisuję albo jednym słowem na kilka
@Kotniepies: Z drugiej strony wiemy, że kobiety są bardzo wybredne i mało kogo przesuwają w prawo, więc powinny bardziej ogarniać swoje sparowania (zakładając, że nie są tam tylko dla atencji i nabijania licznika sparowań)