Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy u was pomiar stresu w zegarkach Garmin jest w miarę zgodny z rzeczywistością? Ja mam od kilku dni Vivoactive 4 i zbieram bardzo wysokie poziomy stresu mimo że tak naprawdę tego nie odczuwam. A w dodatku w piątek i w sobotę miałem bardzo zbliżone wartości mimo że w piątek pracowałem a w sobotę cały dzień chill

No i poza tym monitorowanie snu też działa tak sobie, miband 2 elegancko pokazywał nawet chwilowe przebudzenia w nocy a ten nic¯_(ツ)_/¯

#garmin #garminconnect #vivoactive #smartwatch
przemmek113 - Czy u was pomiar stresu w zegarkach Garmin jest w miarę zgodny z rzeczy...

źródło: comment_1606032415igWX4OswQuCQMpAI3jet0e.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemmek113: ja mam instinct solar i mi sen pokazuje dobrze, tylko że pulsoksymetr pokazuje np 83% podczas snu. Chyba przy takim czymś to bym raczej pod respiratorem leżał a nie spał

Na stres nie patrzę bo to chyba zwykły algorytm jakiś, więc nie ma żadnego sensu brać to na poważnie.
  • Odpowiedz
@przemmek113: stres działa u mnie w porządku. Nie mam pojęcia skąd on Wie, że piłem alkohol. Podejrzewam, że Garmin ma swoich szpiegów w barach.
Śledzenie snu nawet na fenixie nie działa dobrze, a tylko tam mają jakiś nowy algorytm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShortyLookMean: sprawdź w widgecie tętna średnie tętno spoczynkowe na drugi dzień po piciu. Dla organizmu alkohol to wysiłek. Dla zainteresowanych polecam na stronie firstbeat opis jak mierzą pracę serca, stres itp. Na podstawie tego można wywnioskować np zaburzenia rytmu pracy serca.
  • Odpowiedz
@Cinekk: Ja wiem jak to działa. Ale jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony jak dobrze. Nie mówię o wielkiej imprezie tylko o dwóch piwach i wpływie na wskaźnik stresu, a co za tym idzie ładowanie ciałobaterii podczas snu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@firunna: rzeczywiście dwa piwka poszły po południu, może to o to chodzi

@PurpleHaze: raczej nie spodziewałem się że będzie to działało idealnie no ale też nie że będzie wyssane z palca

Ale generalnie uspokoiliście że po prostu trzeba to brać z przymrużeniem oka a nie że z moim zegarkiem jest coś nie tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShortyLookMean: działa konkretne, aż można stwierdzić po wzroście tętna czy alkohol był trefny ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo przeziębienia, stresy codzienne też dobrze pokazuje.
  • Odpowiedz
@przemmek113 no mi wieczorne piwko zawsze pokazuje jak pójdę spać i ze 2h czeka zanim zacznie regenerować 'Body Battery'. Po jakimś lepszym posiedzeniu z kumplami to rano pokazuje mi po spaniu <10 procent xD
  • Odpowiedz
@przemmek113: dla mnie główna porażka tej funkcjonalności to... jej tłumaczenie a polski!
Taki stres jak tam jest to po prostu obciążenie i jak tak patrzyłem na to co pokazuje zegarek to już mi bardziej pasowało :)
  • Odpowiedz