Wpis z mikrobloga

@Napster123 no niby fajne, ale dziś się wkurzyłem na nie. Kupujesz torebkę przypraw- odłóż towar na wagę. Odkładasz- odłóż towar na wagę. No i dupa, dalej nie skasujesz. Masz w worku dwie różne bułki? Nie możesz wbić drugiej, zanim nie odłożysz pierwszej na wagę, odłożysz obie naraz, to się drze że coś jest na wadze. Miałem dwa chleby, podałem że mam dwa, odłożyłem jeden- ok, odłożyłem drugi, znowu się drze że coś
@Bigbaldbajk: od kiedy u mnie w biedronce postawili samoobsługowe to oszczędzam masę czasu nie stojąc za starymi rurami które przychodzą dziesięć razy dziennie po #!$%@? wie co. Jak ma się odrobinę pojęcia jak to działa to kasa się nie zacina, nawet ze swoją torba nie ma problemu. Jedyne czego mi brakuje to automatyczna weryfikacja wieku do zakupu alko/fajek, ale to kwestia ustawowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Napster123: Jprdl że ludzie dają się robić jak jacyś debile sami odwalają robotę która za nich kross wcześniej robił i się jescze cieszą. To jest tak abstrakcyjne jak by powiedzieć komis #!$%@? a on się cieszył z nadchodacej podróży. Przecież to nie to że ciężkie to jeszcze dotykać tego ekranu gdy połowa ludzi nie myje rąk jak przychodzi do domu. Eliminacja gotówki czyli anonimowości. Wcześniej zanim te przygłupy z pisu nie