Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Uwaga, anektuję tag #balladyiromanse

Mówiono o nim Margot
W mieście bez wielkiej wieży

Pamiętam z gej parady
Jak naśmiewał się z papieża
Przejeżdżała furgonetka
Ze zdjęciami martwych płodów
Margot poszedł do ataku
By zerwać rejestrację

Był zawsze trochę zboku
Obleśny trochę był
W komunie nikt nie wiedział
Czy lesbijką on na pewno był

To było trochę później
Już miał przyjaciółkę Łanię
Mieszkali więc bez ślubu
ściągali z Lu ubranie
Dawali czasem czadu
Bo lubili ciężkie d---i
Znajomych było wielu
Wieczory i poranki

Uważaj na lewaków swych,
Bo lubią dawać cynk
Ty wiesz, kto rządzi w mieście
Tu biskup z komisarzem - king!

Tak mówił mu przyjaciel
Krótki, chudy Lu
Kiedy wyszli na ulicę
Spalić kościół ze scholą
Mam dosyć tego miasta
Konserw i czarnej mafii
Czy mnie rozumiesz Lu?
Czy wiesz, co mnie trapi?

Tymczasem blada Łania
Wytłumaczyć pragnie wszystko,
Bo komisarz wszedł przez okno
A spod łóżka wylazł biskup

Co masz w kieszeni Margot?
Komisarz spytał w drzwiach
Wy wieszacie wciąż te tęcze
Mieliśmy wiele skarg
A biskup łypie z boku
To na Margot, to na Łanię
Zniszczyliście furgonetkę
Kierowca dostał lanie

Za dewastację mienia
Ty dostaniesz dziesięć latek
Za p-----c i rabunek
Następnych parę kratek

Dziś Margot siedzi w celi
Wspomina dobre dni
Napisał do Sorosa
Bardzo długi list
Świąteczną wysłał kartkę
Do Słupska prezydenta
Lecz nikt o nim już nie mówi
Nikt o nim nie pamięta

Był zawsze trochę zboku
Obleśny trochę był
W komunie nikt nie wiedział
Czy lesbijką on na pewno był

Przypominam cel akcji - biedne Lu zostało ciśnięte pod tramwaj, co opisało w mediach społecznościowych. Prośbę o podanie jakichś dowodów ciśnięcia kolektyw #stopbzdurom skwitował, że największym dowodem jest relacja osoby ciśniętej (ciekawe, że jak w Razem molestowali laskę to wszyscy mówili że jej reakcja jest gunwo warta). W międzyczasie #lustopbzdurom nakręca zbiórkę pieniędzy na swój kolektyw jako ofiara. Jako że Wykop jest duży, wielu użytkowników zaczęło szukać świadków ciśnięcia, niestety Moderacja z nieznanych powodów (oni są #4konserwy może?) takie wpisy usuwa a Anonów - banuje za domniemany "flood". W związku z tym każdy mój wpis jest pisany ręcznie i zawiera odpowiednie treści #poezja.

O dziwo wczoraj wpis nie spadł z gorących. Za to przyszła odpowiedź na poprzednią #afera, gdzie manualnie usunięto wpis z gorących - odpowiedź kuriozalna. Mode napisał, że "wpis nie był jeszcze gorącą treścią". Ciekawe, biorąc pod uwagę że gorące 6h mają do kilkunastu stron (i do poziomu 5 plusów) a mojego wpisu nie było tam w ogóle, ale może mode nie wie jak portal działa. Oczywiście #bekazmoderacji

Postanowiłem zaanektować dla siebie tag #balladyiromanse (i tak od 3 lat nikt go nie używa a wcześniej raz na rok i ma 0 subów) jako pseudoautorski - jak nie chcecie przegapić jutro piosenki - obserwujcie

Ogólnie widać, że piątek postny, dostałem wczoraj bardzo mało hejtu. Pozdrawiam za to @jadepobiegac który przedwczoraj odgrażał mi się, że dostanę platynę. No jak widać dostałem i już nie publikuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazlewakow #bekazlewactwa

Za to z drugiej strony gorąco dziękuję @QBA__ i @M4711 jak i plusującym ich komentarze - dajecie mi motywację do dalszej pracy.

Dziś jak widać postanowiłem przejść do bliskiego otoczenia Lu i opisać barwną i wojowniczą postać jego dziewczyny Margot, który demoluje to i owo w walce o równe prawo do odpowiedzialności karnej za swoje postępowanie.

Zrobiłem też wstępną listę "materiału źródłowego" czyli piosenek pod przeróbki. Na ten moment mam ok 35 tytułów (i to wybranych na szybko i po łebkach), więc raczej szybko nie skończę
Waspin - Uwaga, anektuję tag #balladyiromanse

Mówiono o nim Margot
W mieście bez wie...

źródło: comment_1605970575zGK7BSlb3I8hu3d3s5XGyf.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrze rozumiem, że to jest układ dziewczyna, której się wydaje, że jest chłopcem plus chłopak, który sobie uroił, że jest dziewczynką ?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@homni: nie, oni żyją we 3 z łanią i to jest tak:
- lesbijka (Łania)
- transseksualny facet, który uważa się za kobietę która jest lesbijką (Margot)
- transseksualna kobieta, która uważa się za faceta, który jest gejem ale w stosunku do transseksualnego faceta, który jest lesbijką (Lu)

To proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
ale łania nie jest zwierzęciem??

@homni: no ta konkretna ponoć się podmywa czasem, więc może nie do końca

A jakby byli normalną parą, to by musieli kasę zarabiać a tak - są dotowani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ja p------e ale ona jest brzydka

@Krzysiekj220: no niestety - brak cycków, garbaty nos, krosty po helupie, fatalna fryzura a do tego fiut w spodniach i te okluarki a la Harry Potter...
  • Odpowiedz