Wpis z mikrobloga

#famemma #ppv No dzien doberek Mireczki, pytanko do kogoś, kto korzystał z ppv fame mma. Otóż, czy z ppv jest tak samo jak z ksw czyli gdy odpale fame mma na danym urządzeniu to juz nie ma możliwości zmienić sprzętu? Czy po prostu dostęp do transmisji jest przypisany do konta i można to puszczać gdzie sie chce? (Oczywiście nie chodzi mi o odpalanie transmisji jednoczesnie na kilku urządzeniach)
  • 10
No to mamy różne informacje w komentarzach.. o ile przy zakupie ksw wszędzie wyskakuje informacja o tym, ze gdy uruchomisz na danym urządzeniu to juz go nie zmienisz o tyle przy zakupie fame nigdzie nic takiego nie widze..
@lvface: Nie chodzi mi o dana chwile. To ze jednoczesnie moge oglądać na jednym to wiem. Chodzi mi, czy gdy np odpale na telefonie, wyłącze, pójdę do domu i bede chciał odpalić na tv to czy bede mógł to zrobić?
@Eray: Możesz oglądać na jednym urządzeniu, a zalogować się do 5. Niestety tak to jest #!$%@?, że mi dodawało przy każdym logowaniu te samo urządzenie jako nowe i potem nie mogłem oglądać, bo osiągnąłem limit