Wpis z mikrobloga

@Moseva: No masz 20 minut na zrobienie zdjęcia. Kolejnych 5 minut masz tolerancji, na jakieś uploadowanie itd itp. To jest pisane też pod starych ludzi, którym najprostsze rzeczy na telefonie zajmują wieki
@Tylko_noc ustawę się zrobi. Np. uzna się, że defekacja w pomieszczeniach pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Przecież każdy w takim pomieszczeniu raczej wstrzymywałby oddech. I na poważnie: nie wierzę w dobre intencje żadnego rządu. Poziom kontroli nad społeczeństwem i tak jest już dość wysoki. Oddawanie informacji o swoim bieżącym położeniu, wysyłanie obligatoryjnych selfie uważam za co najmniej uwłaczające człowiekowi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: @Moseva:


Czytanie ze zrozumieniem w naszym kraju stoi na bardzo niskim poziomie podobno dlatego nie można mieć do was żalu.


Dla mnie ten komunikat jest zrozumiały. Na wykonanie tego zadania masz 20minut. Ok. 25min zajmie Ci cała "weryfikacja" czy tam po prostu wklepanie reszty potrzebnych danych.

@rmk93: a czy ja napisałem inaczej? Przecież wyraźnie napisalem", że 5 minut zostaje na wgranie zdjęcia. Gdzie to jest sprzeczne z tym
nie mam konta google? Konto to wymagane jest aby zainstalować cokolwiek z ich sklepu,


@KosmicznyNalesnik: no #!$%@? rzeczywiście! Myślałem, że ministerstwo udostępnia apk na swojej stronie do pobrania ale faktycznie są tylko odnośniki do sklepów. Ktoś tu srogo #!$%@?ł, powinien być instalator do pobrania ze strony gov albo powinni wrzucić instalkę na f-droid. Skoro udostępniają ją w komercyjnych sklepach powinna być też w innych niezależnych repozytoriach. Gdybym nie miał konta google
@Tylko_noc fajnie jest na studiach prawniczych, nie? Wydaje się, że na wszystko jest przepis prawa i cały świat jest poukładany. Art. 177 kw mówi o obrębie nieruchomości, który należy rozumieć jako otoczenie nieruchomości a nie jej pomieszczenia wewnętrze. O immisjach zapomnij. Walczymy przecież o wyższe dobro, dla którego można poświęcić komfort zapachowy. Poza tym przy aktualnym czasie rozstrzygnięć z powództwa cywilnego, to nim którykolwiek sąd zająłby się tą sprawą, pandemia prawdopodobnie się