Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw jak dalem się #!$%@? instalując apke? @MakontufTRZY @szczur_wodny no ja instalowałem jak byłem w izolacji, i co? XD zainstalowalem na starym telefonie, udostępniłem lokalizację (którą i tak przecież sanepid i policja znają) i tyle. Żadnych zdjęć nie robiłem, zadań nie wykonywałem. Ale żadna kontrola policyjna nie przyjechała ani razu (tylko czasem dzwonili) - albo im się nie chciało albo uznają ze wystarczy, że apka wysyła lokalizację. Więc w czym macie problem?
@staryhaliny: @Moseva:

Czytanie ze zrozumieniem w naszym kraju stoi na bardzo niskim poziomie podobno dlatego nie można mieć do was żalu.

Dla mnie ten komunikat jest zrozumiały. Na wykonanie tego zadania masz 20minut. Ok. 25min zajmie Ci cała "weryfikacja" czy tam po prostu wklepanie reszty potrzebnych danych.
@przegrany_przegryw jak Ty nawet nie odróżnisz aplikacji protego (którą może zainstalować każdy) od aplikacji kwarantanna (którą możesz zainstalować tylko gdy masz kwarantanne albo gdy masz pozytywny wynik i i izolacje domowa) xD i jedyne co ona robi to wysyła lokalizacje xD a jak zainstalowalem na starym, przywróconym do ustawień fabrycznych tel to nawet nie ma do niczego dostępu, zero danych. Więc pytam, jak dalem się #!$%@?? XD masz jakiś argument czy tylko
po co instalować to gówno xD


@szczur_wodny: @przegrany_przegryw:
(Dz. U. poz. 374)

Art.7e.1. Osoba podlegająca na podstawie przepisów ozapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń ichorób zakaźnych uludzi obowiązkowej kwarantannie wzwiązku zpodejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2instaluje na swoim urządzeniu mobilnym udostępnione przez ministra właściwego do spraw informatyzacji oprogramowanie służące do potwierdzania realizacji obowiązku przestrzegania kwarantanny oraz używa go do potwierdzania realizacji tego obowiązku.

2. Obowiązek zainstalowania iużywania oprogramowania, októrym mowa wust.1, nie dotyczy osoby
@przegrany_przegryw nie robiłem zdjęcia. Tylko zainstalowalem.
No ja wolę wysłać im lokalizację przez apke niż mieliby stanąć u mnie pod balkonem żebym machał i żeby cały 10-piętrowy blok wiedział że mam covida xD

Ale rozumiem że Ciebie najbardziej dupa boli o to że ktoś by NIE PRZYJECHAŁ i czerpiesz satysfakcję z tego że ktoś w godzinach pracy musi przyjechać xD musisz być bardzo smutnym, maluczkim człowiekiem, mireczku.