Wpis z mikrobloga

@TestoDepot no sorry, jak masz gówniaka to się weź za jego wychowanie a nie walisz browary o 5 rano. Czaje, że możesz tego nie rozumieć, jak większość Polaków a potem się dziwicie że kraj jest jaki jest, gruba patola bo każdy w patoli się wychował
  • Odpowiedz
@TestoDepot: jesli go nie ma wtedy, gdy ma male dziecko to nie nadrobi juz straconego czasu pozniej. Rodzicielstwo nie polega na tym, ze dajesz hajs i raz na jakis czas sie w weekend z gowniakiem pobawisz. Ale co ja tam wiem, jestem tylko obrzydliwym lewakiem, ktory by chcial, zeby kazde dziecko bylo szczesliwe ¯\_(ツ)_/¯
Nikt nie zabrania pic piwa, ale to zazwyczaj alkusy nawalaja od rana. Nie znam nikogo zdrowego
  • Odpowiedz
Brzmi jakbyś miał jakiś problem, kolego. To, że żona z dzieckiem śpi, a Ty walisz piwsko o 6 rano to też nie jest dobry znak.

Jeszcze nie jest za późno. Raczej zignorujesz co napisałem, ale jednak zachęcam do refleksji.


@zjadacz_wyjadacz: ooo patrzcie, lewoskrętne zwierzaki już się dojebują, bo ktoś chce sobie strzelić piwko rana w wolny dzięń, HA TFU
  • Odpowiedz
@Matti28: Pozdrawiam kolego, wspaniałe uczucie. Wielka płyta here, we w miarę sensownym miejscu w Polsce. Nie wybrzydzaliśmy, woleliśmy 56mkw, w bloku z PRL z pełną infrastrukturą zamiast 40metrowego apartamentu z aneksem kuchennym na osiedlu w polu 3km od jakiejkolwiek komunikacji. 4 lata tyrki w UK wraz z różową nas to kosztowało. 4 lata wyjęte z życia, dziura w życiorysie. Za to kredytu nie mamy, śpimy spokojnie. To, uczucie, że się
  • Odpowiedz
jak masz gówniaka to się weź za jego wychowanie a nie walisz browary o 5 rano


@shakerti1: ale to że typ se wypił browara to nie znaczy że zaniedbuje dzieciaka albo jest jakimś alkusem - skąd wam się bierze myślenie że jak masz dziecko to ci już nic nie wolno?

@Hindarsfjall: no tak to lepiej żeby nie było hajsu. Taki mamy klimat w tym kraju, no ale mówię,
  • Odpowiedz
@TestoDepot Stąd że przez takie zachowania jakie okazuje op rodzi się patola. Niestabilny związek z jego su... Walenie browarów o 5 nad ranem a to wyłącza cię z ranka na dłuuugi czas, wiem coś o tym. Próba dowartościowania sie ewiedentnie brak stabilności psychicznej patrząc na jego wpisy na wykopie
  • Odpowiedz
@Matti28: gratuluje Ci domu, żony, synka i browarka wieczorem - myślę że dużo więcej człowiekowi nie potrzeba, może oprócz pracy do której nie trzeba się zmuszać codziennie rano. Szkoda tylko ze twoim zdaniem twoje szczęście jest moim najgorszym snem, chociaż marzę dokładnie o tym samym (oprócz synka, bo dzieci nie lubię)
  • Odpowiedz
  • 0
@Matti28 na świecie tyle chorych i biednych dzieci a ten sie bynajmniej nie podzieli tylko dom se spłaci w wieku 30 lat ;///
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz