Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: nawet u siwego i łysego nie da się pożyczyć takich pieniędzy. Był głupi okres w moim życiu gdzie chciałem się zapożyczyć na szybki strzał u osób u których nie powinienem, to miało być 50k. To nie dość, ze tylko 10% chcieli prowizji to i na rok rozłożyli- ale niestety kwota za wysoka. Do 20k dałoby rade.

@ExitMan: No i wystarczy dziadować 5 lat na czarno albo się zaszyć gdzieś
@MEGATOMEK: w komentarzach oczywiście grono specjalistów, którzy nie wyszli z piwnicy od lat, ale życie znają jak nikt xD

"Pewnie od łysego pożyczyła chrum" "panie teraz to tylko te Instagramy kwiik muszą mieć wszystko nowe. Ja to mam jeden telefon 20 lat o dzwoni, to po co wymieniać" "tak to jest Grażynko, wszystko jak w tym zgniłym USA" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
Ale polskie prawo lubi chronić bezmózgie galarety, cwiercinteligentow i cwaniaczków, stad u nas pełno kombinatorów i tych, co pozornie są dziadami praktycznie wybrali zła Drogę aby egzystowac


@Pulton: Tacy są po prostu ludzie z natury - ŹLI. Prawo chroni tych, którzy je pisali. Jak ktoś lubi zasady i moralność, to zarabianie pieniędzy w tym świecie przyjdzie mu z niezwykłym trudem. Nie bronie krętaczy, ani nie staje za nimi, ALE zauważ jedno