Wpis z mikrobloga

@Simon3D: Pomińmy kwestie lewacko-prawackie. Zapomnijmy o Marszu Niepodległości, w grupie ludzi dochodzi do ataku kilku zamaskowanych typów, gdzie są ludzie uzbrojeni w pałki, co robisz? Próbujesz wyrwać pałkę napastnikowi bo nie masz pojęcia że to policjant. A tu okazuje się że zostajesz zawinięty za atak na funkcjonariusza o czym nie miałeś bladego pojęcia.
A tam dochodziło właśnie do takich akcji, gdzie jakieś typy i to przed Onetem przechodzili w maskach z
@Xianist: Mnie to w ogóle zaskakuje, jak ludziom przeszkadzają jakiekolwiek fizyczne formy protestu, wystarczy poczytać komentarze pod niektórymi wstawkami. Pewnie, że blokowanie ulic innym mieszkańcom może często frustrować, ale siedzeniem na dupsku w domu i protestowaniem w Internecie, jak premier nakazał, nic się nie ugra, bo nikt nie zwróci na to uwagi. Dopiero co mieliśmy narzekanie, że My Polacy, to tylko na dupsku siedzimy, podczas gdy rząd nam podnosi podatki, za
Pewnie, że blokowanie ulic innym mieszkańcom może często frustrować


@inne_niz_wszystkie: motocykliści zablokowali co prawda rondo żeby protest mógł przejść ale policja zrobiła to celowo by rozbić kordon i zablokować skrzyżowanie na dłużej. Teraz wiem że chcieli nas sprowokować. Widziałem że facet tak policjantce pocisnął że łzy jej płynęły. Wtedy mi jej było szkoda. Teraz to bym dołączył się do niego. Wolę dostać pałą i nie bać się powiedzieć prawdy niż żyć
@aarahon: Poniekąd współczuje części policjantów, bo są teraz między młotem a kowadłem. Jak nie będą pałować albo reagować na wieszanie literek nie płocie wodza, to będą karani przez przełożonych. Jak będą bić zwykłych obywateli albo chociaż ich spisywać, bo będą znienawidzeni przez społeczeństwo, któremu powinni służyć. Napisałem, że części policjantów, bo niestety w szeregach są tacy karierowicze, którzy lubią się wybijać przy takiej "dytekturze".
@Xianist: @andrzej-roman: Ale o co chodzi? Marszem żaden z celebrytów się nie przejmował, ba mieliśmy tu ostatnio wysyp znalezisk z różnymi głosami idoli neuropków gardłujących że marsz niepodległości za mało dostał po mordzie ale ich nie wolno dotknąć.
@PilotBombowca: Ten wysoki z pałką najpierw raz wleciał w ludzi a potem przechodził obok wygrażając przez co potem chciano pałkę wyrwać i wtedy zaczął walić nią w typa. Sama ta akcja jak dla mnie że prowokował to powinna być dyscyplinarka dla niego. Bo on miał pilnować porządku a nie prowokować do agresji.