Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aksal89: stare to prawda :D @DryfWiatrowZachodnich: trochę racja
Fordy i fiaty stare blacha slaba
Francuzy elektryka i potrzebne specjalne klucze
@amath: Też prawda :D obczaj kanał terenwizji gdzie jest relacja wielu osób
@cwlmod: no z elektrykami jako przyszłość prawda :P

Dla niektórych mit dla niektórych prawda
"Lepsza 20 letnia marka premium niż nowe z salonu"
Moim zdaniem racja o ile super utrzymane i porównujemy do Daci czy Tipo
  • Odpowiedz
"Lepsza 20 letnia marka premium niż nowe z salonu"

Moim zdaniem racja o ile super utrzymane i porównujemy do Daci czy Tipo


@Niebadzlosiem: 20 latek będzie w cenie złomu i absolutnie nie jest równy nowe samochodowi. 10 latek już jak najbardziej
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: hehe no kfiatek kupił złoma i ma pretensje do land rovera, że kupił złoma :)
generalnie świat 4x4 ( tych co upalają i jeżdżą, a nie oglądają na yt ) to bękę z nich już ciśnie potężnie :D

ciekawe czy następna będzie reklama bielizny, w której PATRYK SIEDZIAŁ W SWOIM PATROLU Z SILNIKIEM OD BEEMKI XD

to jest przykład fajnego kanału, który okrutnie się sprzedał
  • Odpowiedz
poza kwestiami bezpieczeństwa


@Niebadzlosiem: Nie ma czegoś takiego jak poza bezpieczeństwem. Auta dopiero po 2000 roku zaczęły być bezpieczne.

@Tata_Dealera: Nic więcej nie potrzeba. Wystarczy raz obejrzeć wnętrze by stwierdzić, że to gówniany samochód godny swojej marki xD I te piękne ostatnie miejsca w tabelach HH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@amath: Fakt sam nie upałam bo za drogo sport dla mnie. Myślałem o Nivie albo Xj 4.0 ale drogie gipsy jak się modernizuje może kiedyś ;)
Mam jednak znajomych co jeżdżą to faktycznie land rover ma opinię że się cieszy jak kupuje i opija jak sprzedaje :D
Fakt ostatnio dają jakies segmenty z aliexpress honey odcinki o ledach gdzie gościu gada o swoim produkcie ale też mówi normalnie o ledach ogółem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: No właśnie jest ludzie kupę kasy ładują za T1/2/3 Mustangi a nie są to bezpieczne auta. Część z tych aut jeździ jako daily bo lubią.
No ale zwykle auta też. Spytaj się zwykłego człowieka co woli wypas 4 strefowa klimę, 4x el szyby, V8 ,ABS ,ESP , automat czy bieda wersję z salonu 1.0 silnik ale więcej gwiazdek ncap ? Dopoki nie będzie wypadku każdy by wybrał 1 auto :P
  • Odpowiedz
@snickers111a:
-Zmiana oleju na półsyntetyk albo i mineralny po 200tys przebiegu
-Silnik benzynowy po 300tys km już do niczego się nie nada, tylko na złom niedługo (autentyk usłyszany jakieś dwa tygodnie temu w kierunku mojego samochodu xD)
  • Odpowiedz