Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej @paczkomaty_pl czy tak Wasi #kurierzy mają traktować paczki? W szczególności że ta miała oznaczenie ostrożnie szkło? Akurat był Wasz #kurier przy #paczkomaty jak odbierałem przesyłkę i na moje pytanie co się stało z tą paczka odpowiedział że reklamacje mogę złożyć do #inpost. Dodam że to już nie pierwszy przypadek kiedy jest jaki problem z paczką w paczkomacie. Ostatnie dwa razy musiałem rozerwać pudełko aby wyszarpac paczkę z paczkomatu a książki w środku na okładce miały wgnioty od wciskania na siłę paczki do skrytki.
banan134 - Hej @paczkomaty_pl czy tak Wasi #kurierzy mają traktować paczki? W szczegó...

źródło: comment_1605812266SBaeVgRI81g2VFPSrrWKsi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Ostatnie dwa razy musiałem rozerwać pudełko aby wyszarpac paczkę z paczkomatu a książki w środku na okładce miały wgnioty od wciskania na siłę paczki do skrytki.


@banan134: to miej też pretensję do sklepu, który wysyła złym gabarytem paczki. Przy odebraniu paczki z Paczkomatu masz opcję zaznaczenia, że masz zatrzeżenia co do paczki, zrobiłeś to?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@banan134:

ta miała oznaczenie ostrożnie szkło?


Mogli sobie nawet zdjęcie beniza czy papieża nakleić, taką samą ma to wartość

Zapewne był wybrany zły gabaryt, to nie ich wina.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Colek @Salomonthekrol: a czy kurier nie ma głowy i nie może nią ruszyć? Jak widzi że paczki nie może wcisnąć to niech odeśle raz, drugi i trzeci do nadawcy to się nauczy. Ja zamawiając coś jednorazowo ze sklepu nie będę z nim walczył. Sklep jest stałym klientem inpostu więc według mnie to oni powinni sprawę załatwić między sobą dla dobrej współpracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: czyli ja rozumiem że kurier może ta paczkę zgnieść w kulkę, tak włożyć ją do paczkomatu bo będzie mu pasowała i to też będzie wina nadawcy? Nie kumam tego. Dla mnie to jest pazerność inpostu na jak największą ilość paczek i nie interesują się w jakim stanie zostaną odebrane przez odbiorcę.
  • Odpowiedz
Dla mnie to jest pazerność inpostu na jak największą ilość paczek i nie interesują się w jakim stanie zostaną odebrane przez odbiorcę


@banan134: Zawsze możesz skorzystać z poczty polskiej lub sieci kurierskiej, nie ma przymusu korzystania z paczkomatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak widzi że paczki nie może wcisnąć to niech odeśle raz, drugi i trzeci do nadawcy to się nauczy


@banan134: wtedy będziesz buldópił że hurr złodzieje z inpostu tydzień mi paczki wysyłajo durr
  • Odpowiedz