Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Początek serialu mnie zaskoczył, bo były normalne i ludzkie dialogi, do tego całkiem sporo prostych i logicznych sytuacji, więc nawet się wkręciłem. Teraz oglądam 9 sezon, ale bardziej leci w tle, a robię coś innego. Liczba scen jak Casey patrzy na Brett i odwrotnie jest tak przerażająca... Czasem w kilka minut są 2/3 takie sceny i to jeszcze tak pokraczne, jak Casey z kimś rozmawia, Brett odjeżdża, a oni pokazują
@miki4ever: Dotrwałem! Niestety sporo nie pamiętam, bo nie było już skupienia :D Przedziwny był wątek Sewerajda i jego żony- najpierw ona wyjeżdża i się nie odzywa, coś się psuje, potem wraca i Sewerajd dziwnie się z tym czuje. Następnie Sewerajd wyjeżdża, żona się martwi, jest dziwnie. Nie odbierają od siebie telefonów i nic nie wiedzą. A potem Sewerajd wyjeżdża po raz kolejny i znowu zaczyna być dziwnie. ALE WRACA, ON WRACA
@dymk tam był problem z aktorem, podobno był wybór, albo robi przerwę, albo odchodzi z serialu. Jako, że nie mogli sobie pozwolić na odejście dwóch głównych bohaterów w podobnym czasie, to taki paszkwil wyszedł.

W sumie CF to akurat w aktualnym sezonie średnio, ale jednak lepiej niż w poprzednich. Za to CM, a zwłaszcza CPD w ogląda się teraz dużo lepiej.