Wpis z mikrobloga

Z okazji zmiany telefonu na iPhone 12Pro, mam na zbyciu nówkę, czerwone etui do 11Pro. Oddam komuś z pulsujących ten wpis. Zasady:
Tęczowe cudaki wypad
Zielonki też
Biedaki nie pulsować bo i tak was nie stać na taki telefon wiec po co wam etui xD


...i to tyle.
Wylosuje kogoś jutro wieczorem przez jakaś tam stronkę losującą. Wysyłka tez na mój koszt.
#rozdajo #iphone #apple
Dodaje tez #bekazlewactwa dla zasięgu.
Pobierz Hubby - Z okazji zmiany telefonu na iPhone 12Pro, mam na zbyciu nówkę, czerwone etui ...
źródło: comment_1605775122bAze98QR52nPvX5Et7UpF6.jpg
  • 19
@Adass: No wizualnie o wiele lepiej, lubię te kanty itd. Super w ręku leży, szczególnie bez etui. Poza tym ta stalowa ramka chyba się tak mocno nie rysuje jak w 11Pro. Reszta to samo (tak ogólnie, wiem ze coś tam lepiej z prockiem itd )w używaniu typowo codziennym nie ma dużej różnicy xD Wiem, wiem bez sensu zmiana ale jestem lekko #!$%@?ęty i lubię sobie zmieniać telefon co roku. #heheszki
@VanDahl: Wiem ja kupiłem #!$%@? i dalej fanowi Apple żeby zdecydował czy to oryginał czy #!$%@? oba były zapakowane i typ nie był w stanie powiedzieć mimo że miał jeden obok drugiego XD jakby w pl można było oddawać asortyment w sklepie bez paragonu to już dawno by ktoś na tym biznes zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)