Wpis z mikrobloga

Mamy najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli chodzi o zarażenia koroną, a policja strzela gazem w kobiety protestujące przeciwko rządowi. Minister do spraw bezpieczeństwa grozi z sejmowej mównicy opozycji, że powinni wszyscy siedzieć w więzieniu. Premier zaczyna przebąkiwać o Polexit. Polska 2020.

Czy są tu jacyś miłośnicy PiS? Zapraszam do dyskusji, zwłaszcza osoby pamiętające PRL.

#polska #pis #kaczynski #dobrazmiana #neuropa #4konserwy #polityka
noitakto - Mamy najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli ch...

źródło: comment_1605771907JCD9zWcNv2Hesl4NvKCZD5.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@YodaMonster: jak na razie wzrost średniej pensji jest dużo wyższy niż skumulowana inflacja. Z deflacji mogą jedynie się cieszyć osoby na państwowej posadzie co mają stała pensję i gwarancje zatrudnienia. Ja patrzę z perspektywy mojej osoby prowadzącej działalność gospodarczą i moich pracowników. Gdy brakuje pieniędzy na rynku to firmy wyprzedają towar po kosztach tylko po to żeby odzyskać zainwestowane pieniądze. Nie inwestują dalej bo nie ma popytu co musi kończyć
  • Odpowiedz
@Zapaczony: dziękuję za zawołanie. Porażka z covid? Prawda, mamy najgorsza sytuację w całej Europie. Sam niestety się przez to zaraziłem. Większość powinna z nich siedzieć? Prawda i to po każdej ze stron mówicy. Straj kobiet? Kobiety popieram! Tęczowych agresorów i antife nienawidzę. Jeśli jest ktoś homo seksualnu i żyje normalnie jak reszta społeczeństwa to absolutnie mi to nie przeszkadza. Inflacja? Nie znam się ale się wypowiem. Przyrost inflacji w porównaniu
  • Odpowiedz
@noitakto: Im więcej takiego dzbaństwa na wykopie i na ulicy, tym bardziej jestem zwolennikiem pisu.
Takie prymitywy z którymi nawet nie warto rozmawiać, bo ich argumenty konczą sie na powielaniu memów i ww. idiotyzmów, utwierdzają mnie w tym przekonaniu w 100%!
  • Odpowiedz
@noitakto: Nie jestem miłośnikiem PISu, ale jestem zwolennikiem niezależnej polityki...To że mamy inflację to cóż- taki moment dziejowy... korona się skończy gospodarka ruszy. Zakażeń jest z dnia na dzień coraz mniej... Kobiety walczą o równouprawnienie więc niech się nie dziwią że policja traktuje je tak jak innych. A co do Polexitu! To daje Boże jak najszybciej!!!
  • Odpowiedz
Raczej lista osób niepopierających tęczowego #!$%@?. Dla lewactwa to chyba pisowcy :D


@Zaxx: Tylko, że sam jestem na tej liście i mało tego, mam bardziej lewicowe poglądy, więc nie wiem czym podpadłem xDD
  • Odpowiedz