Wpis z mikrobloga

Mamy najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli chodzi o zarażenia koroną, a policja strzela gazem w kobiety protestujące przeciwko rządowi. Minister do spraw bezpieczeństwa grozi z sejmowej mównicy opozycji, że powinni wszyscy siedzieć w więzieniu. Premier zaczyna przebąkiwać o Polexit. Polska 2020.

Czy są tu jacyś miłośnicy PiS? Zapraszam do dyskusji, zwłaszcza osoby pamiętające PRL.

#polska #pis #kaczynski #dobrazmiana #neuropa #4konserwy #polityka
noitakto - Mamy najwyższą inflację w Unii, jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli ch...

źródło: comment_1605771907JCD9zWcNv2Hesl4NvKCZD5.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@Jangcy: Trzeba wiec zgłaszać jego profil. Pierwszy powód pasuje idealnie: flood, utrudnianie korzystania z serwisu. Myślę że moderacja też nie chciałaby żeby jakieś trolle polityczne wywoływały ją bez powodu.
  • Odpowiedz
ta lista pisowców to chyba randomowo wzięte nicki z wykopu, co nie?

@xedarr: Raczej lista osób niepopierających tęczowego #!$%@?. Dla lewactwa to chyba pisowcy :D
  • Odpowiedz
Mamy najwyższą inflację w Unii

To jest kwestia wirusa i ogólnego kryzysu, według mnie i tak trzymamy się całkiem nieźle. Nie jest sztuką wywalić wszystkich na ulicę i się chwalić że inflacja i zadłużenie jest super małe, kraj ma bronić słabszych i po to są pieniądze z podatków. Za PO było odwrotne podejście i wszyscy wiemy jak się to dla nich skończyło politycznie.

jesteśmy na 6. miejscu na świecie jeśli chodzi o zarażenia koroną, a policja strzela gazem w kobiety protestujące przeciwko rządowi.


Ojejku strzela gazem, to i tak za mała kara za bezmyślne łażenie w czasie pandemii i narażanie na zarażenie. Nie po to rząd zamyka wiele biznesów żeby protestujący i opozycja robili coś zupełnie na odwrót. Możesz im podziękować za to 6 miejsce na świecie, ich polityczny komitet strajkowy ma gdzieś tam siedzibę, ale słyszałem że nie wpuszczają tam każdego musisz być ,,godzien" rozmowy z nimi.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Wow, mogę dostać jakiś dyplom że jestem oficjalnym PISowcem na wykopie? Z uzasadnieniem było fajnie. Może wyrwę dotacje na propagandę jak zgłosze się do jakiegoś Karnowskiego albo tam kogo. Postaraj się proszę.
  • Odpowiedz
Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech tez #!$%@? z armatek wodnych tez powiesz, ze to dyktator Kaczyński? inflacja idzie w górę, a jak ma nie iść jak mamy najniższa skale bezrobocia wśród młodych którzy konsumują, a nie oszczędzają? Oni mu nie grozili? Jedni i drudzy siebie warci...Polexit to już niezłe Was tam faszerują propaganda...PiS i PO jedno zło
  • Odpowiedz
I proszę mnie usunąć @Zapaczony z tej listy nie zamierzam uczestniczyć w Waszych plemiennych grach. Zachowujecie się tak jakby poprzednie rządy były mega zajebiste..a teraz to dyktatura...tylko ja tej dyktatury na ulicach nie widzę, dobrze mi się żyje internet dalej działa, wykop.pl też.
  • Odpowiedz